Naštěstí let do Barcelony byl pro novopečenou maminku bez problémů. „Malej naštěstí celou dobu prospinkal, byl úžasnej,“ svěřila se Blesku Abbasová. Moderátorka nejen své narozeniny, ale i svátek svatého Valentýna, který spadá na stejný den, oslaví bez svého přítele. Společnost jí místo bývalého ministra pro lidská práva bude dělat její nejlepší kamarádka. Včera dopoledne Abbasová odletěla do Španělska s moderátorkou Pošty pro tebe Ester Janečkovou (39) a její dcerou Sárou (1).

Moderátorky jsou od doby, kdy spolu uváděly pořad Sama doma, nerozlučné přítelkyně a rozhodly se udělat si výlet. Do Barcelony zamířily za Yvettou Hlaváčovou. „Pozvala nás na návštěvu a u Yvetty oslavíme i narozeniny Lejly,“ prozradila Blesku Janečková s tím, že u světoznámé plavkyně stráví několik dní a vůbec jim nevadí, že budou bez svých drahých poloviček. „Můj manžel ani Lejlin partner s námi nemohli jet, protože jsou oba pracovně vytížení, tak nám nezbývá nic jiného než na ně jen myslet,“ smála se moderátorka Pošty pro tebe.

Ačkoliv Kocáb se svojí partnerkou a synem Davidem nemohl letět, na cestu s nimi na letiště si čas našel. Jako správný gentleman Abbasové pomohl se zavazadly až k odbavovací přepážce.

Fotogalerie
5 fotografií