Nakonec se zklidnil a pravil: „Ale ať si to lidi poslechnou. Aspoň jsme to netočili zbytečně,“ řekl. Proč byla píseň tak dlouho pod zámkem? „Ve chvíli, kdy se Iveta rozešla s Jirkou Pomeje, rozešla se i se mnou jako s manažerem,“ vysvětlil Pásek.

„Vlastně v den, kdy jsme to dotočili, mně oznámila, že se chce s Jirkou rozvést,“ dodal Pásek, jehož Walda Gang proslul jako předkapela turné Kabátů a Daniela Landy. Pásek ještě svěřil, že Iveta měla s touto písní s Walda Gangem jezdit po koncertech a měla být nasazena i v rádiích. „Dopadlo to ale jinak,“ podotýká Pásek.

Snad nedělají ostudu...

„Moc dobře si pamatuji, jak jsme Eldorádo točili. Byla to příjemná práce. S Walda Gangem se máme rádi,“ řekla ve středu Iveta a zdůraznila, že vůbec nemá nic proti, aby se prostřednictvím Blesk.cz písnička vyslala do éteru.

Tak posuďte sami, zda Iveta s Walda Gangem neudělala Matuškovi ostudu. „Moc rádi zpíváme Matuškovy písně. Uctíváme tak jeho památku a zprostředkováváme jeho evergreeny mladším generacím. Vždyť se podle Matušky i jmenujeme,“ dodal ještě Pásek.

Fotogalerie
7 fotografií