Režisér a hudební skladatel Švarc prsten nikdy nesundával, měl ho podle protokolu na ruce i v posledních chvílích života. Zpěvačce ale nikdo prsten nepředal. „Nejde o nějakou jeho nominální hodnotu. Je to vzpomínka na prožité roky, prsten připomíná všechno, co spolu za těch sedmnáct let zažili,“ upřesnil zdroj z Marcelina blízkého okolí.

Na zpěvačku ale čekalo ještě další nemilé překvapení. „Na úmrtním oznámení vytiskli u Zdeňka omylem Marcelino datum narození,“ prozradil ještě Blesku zdroj. Pro žalem zdrcenou zpěvačku to byl pochopitelně šok. Neuměla si vysvětlit, jak k tomu mohlo dojít a jak si spojení svého narození s úmrtím manžela vysvětlit. Navíc se jí právě v pátek v den zpopelnění přímo osudově zastavily hodinky.

Statečná Marcela ale vzdoruje osudu. Ještě sice nezvedá telefon, ale už se natolik sebrala, že dokonce dokázala jet sama nakoupit do supermarketu. I když se bála, že ji lidé poznají a budou jí něco vyčítat nebo jen připomínat tragédii, která ji potkala, vypravila se do světa. Ví, že bude muset začít normálně fungovat, má sjednaná vystoupení a počátkem září ji čekají studenti Mezinárodní konzervatoře, kde Marcela učí.

Fotogalerie
3 fotografie