Když Blesk zpěvačce zavolal, vzal to právě syn Honza. „Dobrý den, samozřejmě vám maminku zavolám, chviličku počkejte, už je jí líp,“ řekl do telefonu Blesku, protože si myslel, že jsme od policie. „Jo tak, vy nejste od policie,“ řekl, když se Blesk představil, a okamžitě položil mobilní telefon.

Nebývalo nikdy zvykem, že by mladý Švarc byl dnes a denně u své matky, teď ji ale skutečně hlídá společně se svou sestrou Vandou (16) 24 hodin. Březinová je tak na dně, že ani není schopná odpovídat na kondolence od známých. „Já jsem Marcele samozřejmě napsala, že jí nabízím pomoc a vyjadřuji soustrast. Myslela jsem si, že se mi ozve, přišla jenom SMS, že děkuje, opravdu o ní vůbec nic nevím,“ potvrdila Blesku to, že se Marcela izolovala od světa, její kamarádka Světlana Nálepková.

„No, ono se není čemu divit, prožívá ty nejhorší muka v životě, chápu to,“ dodala herečka. Zpěvačka nyní pobývá na statku u Kutné Hory, ale o víkendu na nějaký čas odjela za maminkou svého zesnulého manžela, kde domlouvala pohřeb. Ten se uskuteční, až jí policie vydá manželovo tělo. „Celý případ byl vyhodnocen jako sebevražda, nicméně je stále prošetřován a je nařízena bezpečnostní pitva,“ řekl včera Blesku mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Fotogalerie
1 fotografie