Vondráčková s Plekancem a ostatními svatebčany byli ukryti v dolním patře jedné italské restaurace v Korunní ulici. Místo bylo velmi dobře hlídané a dolů nikoho nepustili. Když jsme však poprosili o rozhovor, bylo nám oznámeno, že se manželů zeptají. Po chvíli k nám opravdu přišel pán, který vše organizoval. "Nezlobte se, ale nepřejí si to, máte jim zavolat zítra," řekl s úsměvem.

Začalo tedy druhé kolo. Fotografové nakonec pár uprosili alespoň na manželské políbení. Čerstvě oddaný pár vyšel na mžik na ulici, kde se oba políbili. Vyšli tak fotografům vstříc, v domnění, že jim dají pokoj.

Fotogalerie
7 fotografií

Pár vypadal spokojeně a svou lásku netajil. Na naší otázku, jak se cítí a jak probíhala svatba, jen stručně odpověděli. "Promiňte dnes ne, zítra to zkuste," řekli, načež Tomáš Plekanec dodal. "Zítra oba budeme na Zlaté hokejce." Pak se pár opět ukryl do hlubin sklípku restaurace. Tam si je opět fotili nadšení příbuzní. Blesky fotoaparátů osvicovaly zdi.

Novomanželé chtěli dnešní den utajit a prožít v naprostém soukromí. Jejich přání se jim bohužel nevyplnilo. Musíme ale dodat, že termín svatby si vybrali perfektně. Po čtvrtku, kdy byla všechna pozornost strhávána na svatbu modelky Aleny Šeredové a fotbalisty Gigiho Buffona a na stávku odborářů, si nemohli vybrat lepší den.