Podle informací Blesku si Řezáč stále ještě manželku Leoše Mareše chtěl k sobě za každou cenu připoutat. S Monikou si maloval společnou budoucnost v Liberci, kde žije a podniká. „Tak asi jako každý chlap v mém věku jsem chtěl mít opravdový vztah se vším všudy,“ řekl Blesku Řezáč.

Jenže Monika, pro kterou je rodina nadevše, by nikdy neodvedla svoje syny Jakuba (5) a Matěje (1,5) od jejich otce Leoše. „Nechtěla jsem se z Prahy stěhovat do Liberce, na takový krok nebyl ten správný čas,“ svěřila Blesku Monika důvody rozchodu.

Fotogalerie
10 fotografií

Zůstali jsme přáteli

Přesto do budoucna Martina Řezáče neodepsala. „Martin je skvělej chlap, i tak je nám spolu dobře a rozumíme si,“ konstatovala Marešová. S expřítelem se čas od času schází. „I nadále zůstáváme přátelé, nic špatného jsme si neudělali, tak není důvod se přestat vídat,“ snažila se vysvětlit svůj současný vztah Monika.

Monika se s Řezáčem dala dohromady krátce po oficiálním rozchodu s Leošem letos v květnu. Pár se spolu seznámil na dovolené v Americe a vypadalo to na osudové setkání. Monika zářila štěstím a vyrazila v létě se svým novým milencem na společnou dovolenou do Chorvatska.