Dvořáková je už více jak rok spojována s moderátorem Leošem Marešem. Právě ona prý také byla důvodem toho, proč na začátku letošního roku Mareš odešel od své manželky Moniky. Jenže Gábina se v posledním týdnu chová, jako by snad k Marešovi ani nepatřila.

Fotogalerie
1 fotografie

Minulou středu odjela po přehlídce do Českých Budějovic, kde do rána pařila ve společnosti pohledného mladíka, kterého si pak dokonce odvedla domů. „To je jen kamarád mojí spolubydlící,“ vysvětlovala pak Dvořáková.

Jenže o víkendu došla ještě dál. Na akci v Uherském Hradišti strávila mnoho času ve společnosti slovenského modela a bývalého pornoherce Vašo Bevelagui. Z toho pak dokonce strhala horní část jeho oblečení, aby se mohla pokochat a pomazlit s jeho vypracovaným tělem.

A vůbec jí nevadilo, že ji při tom všichni fotí. „Gábina se buď s Leošem rozešla, nebo chce za každou cenu vzbudit jeho žárlivost. Jinak nemám pro její chování vysvětlení,“ okomentoval řádění černovlasé modelky jeden z hostů večírku. „Dobře jsem se bavila, a o nic nešlo. S Vašem nic nemám,“ řekla Dvořáková. Uvidíme, co rozpustilá Gábinka předvede příště!