Hosté, kteří ve středu dorazili na otevírací párty kasína Magic Planet v Krči, rozhodně měli na co koukat. Na programu totiž byla přehlídka plavek, které na svých tělech předváděla samá slavná jména.

Fotogalerie
8 fotografií

Asi největší pozornost byla upřena na modelku Gábinu Dvořákovou, která se proslavila především jako dosud stále tajená milenka moderátora Leoše Mareše. Možná i pod tíhou nervozity si pak Gábina v zákulisí špatně uvázala spodní díl světle modrých plavek. Když pak byla uprostřed pódia, tak se jí klička na kalhotkách rozvázala a spodní díl plavek jí spadnul. Diváci v ten moment nevěřili vlastním očím.

„Naštěstí jsem pod těmi kalhotkami měla ještě jedny menší, které se normálně pod plavky na přehlídkách nosí. Kdyby tam nebyly, tak by to bylo mnohem horší,“ se smíchem okomentovala Dvořáková své faux pas. I tak ale Gábinka přítomným odhalila mnohem více, než měla původně v plánu.

Vedle Dvořákové plavky předvedla například Vlaďka Erbová. „Hlavně se mě neptejte na paní Řepkovou. Nic k tomu říkat nebudu,“ řekla modelka, která randí s ženatým fotbalistou Tomášem Řepkou a jeho manželka má na Vlaďku parádní pifku. Vedle hříšné černovlásky pak své vnady vystavila ještě Agáta Hanychová nebo třeba Michaela Štoudková.

O hudební program se pak postaraly hvězdy veleúspěšného muzikálu Děti ráje. Největší hity Michala Davida zazpíval třeba Bořek Slezáček s Tomášem Löblem a Míša Nosková. Na závěr párty pak se svým manželem dorazila i Vendula Auš Svobodová. Při pózování fotografům si pak položila ruku na své břicho, čímž opět vyvolala spekulace o svém těhotenství. „Tohle téma už nebudu vůbec komentovat. Napsalo se o tom tolik pitomostí, že to nebudu ještě přiživovat,“ řekla Svobodová.