„S Líbou jsme byli zamilovaná dvojice,“ přiznal až teď, po dlouhých letech, Trávníček.

O soukromém vztahu prince Trávníčka a Popelky Šafránkové, si tehdy kolegové jen šuškali. Oficiálně byli ti dna jen filmoví partneři. Roušku tajemství poodhalil až sám Trávníček. „S Líbou jsme byli zamilovaná dvojice a trávili jsme spolu hodně času. Ona je křehká bytost, taková Popelka, která se narodí jednou za sto let,“ prozradil filmový princ. „V každém vzbuzuje něhu a každý se k ní choval přátelsky a každý ji měl rád,“ dodal Trávníček.

Dalších 10 tajemství Tří oříšků pro Popelku najdete ZDE!!!

Dva mladí herci, kterým právě Tři oříšky nastartovaly kariéru, prý tehdy nechtěli, aby jejich vztah řešil celý štáb. Přesto své city nedokázali skrýt dokonale. „Co si tak vzpomínám, tak je možné, že spolu tehdy ti dva něco měli,“ řekl včera Blesku Vítězslav Jandák. Ten si v legendární pohádce zahrál jednoho z princových společníků. Sám Trávníček včera nezvedal telefon a Šafránková se již delší dobu skrývá před světem ve své pražské rodinné vile a s okolím nekomunikuje.

Proč nakonec láska mezi Šafránkovou a Trávníčkem zůstala jen v legendární pohádce, vědí zřejmě jen oni dva. Jisté ale je, že právě díky ní nakonec vznikla pohádka, kterou už žádná jiná nikdy nepřekoná.