Výsledky z Centra asistované reprodukce v Apolinářské ulici totiž ukázaly, že chyba není v pomalých spermiích Pomejeho. Ivetině otěhotnění brání podlomená psychika, stresy a nerváky.

Fotogalerie
11 fotografií

Přestože jsou reprodukční orgány Ivety v pořádku a testy ukázaly, že i Pomeje nemá problém, Iveta se umělému oplodnění nevyhne. „Špatná psychika a potom už i věk zpěvačky – tohle dohromady působí jako nejspolehlivější antikoncepce. Umělá cesta je v tomto případě nejlepší volba,“ dozvěděl se Blesk v Apolinářské s tím, že nejideálnější bude, když dojde k oplodnění vajíčka ve zkumavce v laboratoři.

Čtěte také: Iveta Bartošová na letišti: Ten humbuk je kvůli mně?

„Pacientka má navíc velice tenkou děložní stěnu a dost ji ochromilo, když prodělala před lety ve čtyřech měsících těhotenství potrat,“ pokračoval lékař. Iveta při něm málem vykrvácela a byl potom prý úplný zázrak, když začala čekat syna Artura.

„O tomhle už nechci v životě slyšet. Jsem smířená s tím, že miminku budeme muset na svět s Jirkou dopomoct. Zoufat si ale budu, až když ani tohle nevyjde,“ řekla Blesku Iveta, která poslechla svého lékaře a jela si dát psychiku do pořádku k moři.