Fotogalerie
15 fotografií

Zářným příkladem odpuštění záletné manželce je režisér Jiří Menzel (70). Jeho o 40 let mladší Olga (30) se zhlédla v Menzelově kolegovi Jaroslavu Brabcovi (55). Loni v prosinci porodila dceru Annu Karolínu, u které přiznala, že ji má s Brabcem.

Podvedený Menzel se nejdříve své ženy zastával. Když se však Olga ke svému milenci přestěhovala, musel kapitulovat. Stále však tvrdí, že je hrdý na to, že holčička nese jméno Menzelová a počítá, že bude jeho dědičkou. S Olgou se rozvádět nechce! Více zde.


Odpustit musela také Agáta Hanychová (23) svému staronovému milenci Sámeru Issovi (23). Když se totiž před lety rozešli a Agáta chtěla Sámera zpět, neváhal zpěvák poskytnout její prosebné SMS médiím. Tvrdil při tom, že už má modelky dost. Na nedávném plese kde Sámer zpíval a Agáta organizovala módní přehlídku, už spolu zase cvrlikali jako dvě hrdličky. Hanychová tak spolkla hořkou pilulku ponížení a Sámera vzala na milost. O staronové lásce Agáty a Sámera čtěte zde.


Doslova zatnout zuby musela zpěvačka Helena Zeťová (28) ve vztahu s hokejistou Jaroslavem Bednářem (32). Loni v červnu se objevila na veřejnosti s proraženým ušním bubínkem, krvavými podlitinami a ranami ve tváři. Vyšlo najevo, že se s Bednářem poprala. Helena však milence bránila a tvrdila, že on ji nenapadl. Láska pokračovala, spekulovalo se, zda není Helena těhotná, až zasáhla miss Lucie Hadašová, která Heleně drsného hokejistu odvedla. O bitce Zeťové s Bednářem čtěte zde.


Velké odpuštění proběhlo také mezi zpěvačkou Darou Rolins (36) a modelkou Simonou Krainovou (36). Dříve nerozlučné kamarádky se dostaly do sporu kvůli mužům (Dara prý nevybíravě kritizovala Simoniny partnery) a pak spolu dlouhý čas nemluvily. Loni v prosinci ale Dara pokřtila Simonin nový kalendář a obě děvčata si zase ležela v náručí. Neobešlo se to bez slz a ujišťování, že stejně vlastně neví, proč se kdy hádaly. O usmíření Dary a Simony čtěte zde.


Hodně snažit se musel herec a majitel divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (53). O jeho dlouhodobé nevěře manželce Miluši Šplechtové (51) se toho napsalo i namluvilo hodně. Rozvod byl na spadnutí. Jenže! Hrušínský se na poslední chvíli rozhodl pětadvacetileté manželství zachránit. Na manželku Miluši přepsal půlku rodinné vily v Nuslích a věnoval jí podíl v agentuře AG Jezerka. Více o vykoupení nevěry Jana Hrušínského zde.