Blesku se podařilo na jedné fotografii zachytit pro srovnání Kateřinu Sokolovou (19) a Kateřinu Konvalinku-Průšovou (24). První Katka na sebe sáhnout nenechala a pyšní se pěknými přírodními trojkami. Zato Katka, která si nechala chirurgicky vymodelovat trojky, příliš parády nenadělala.

Jak je vidět, ani ten nejlepší silikon často nedokáže nahradit přirozený půvab. Nebo myslíte, že to není pravda?

Silikon, nebo příroda? Pro co se rozhodnete vy, čtenáři Blesku? Hlasujte v naší anketě!

Co nadělila matka příroda

Andrea Vránová-Kloboučková (26)

Andrea Vránová-Kloboučková (26)
Autor: Miroslav Homola

Vicemiss 2001 se pyšní krásným poprsím i po narození dcery Aničky. "Na plastiku bych nešla, nemám ráda bolest. Své tělo si udržuji ve formě cvičením pilates," přiznala Andrea.

Iva Kubelková (31)

O nepřehlédnutelném dekoltu Miss ČR 1996 se spekuluje dlouho. "Mám prsa tak zrovna akorát," nechala se slyšet Iva Kubelková (31), která je údajně nekorunovanou královnou, co se poprsí týká v našem modelingu, a chirurgovi by své poklady nesvěřila.

Iva Kubelková (31)
Autor: Miroslav Homola


Co vykouzlil plastický chirurg

Hana Mašlíková (26)

Hana Mašlíková (26)
Autor: Miroslav Homola

Finalistka Miss ČR 2006 si po dlouhém toužení dopřála čtyřky a dost přitom zkusila. Po operaci musela na reoperaci. Ovšem vedle kolegyně Průšové je na tom ještě výborně.

Vlaďka Erbová (27)

Vladďka Erbová (27)
Autor: Miroslav Homola

Silikony si dopřála playmate přezdívaná česká Halle Berry jako odměnu za kojení dcery Viktorie a vyšlo jí to. S pomocí lékaře získala znovu krásné vnadné poprsí.