10. duben 2020
Dnes je Velký pátek / Darja, zítra Izabela

Dovolené slavných: Vila za čtvrt milionu na noc? Žádný problém!

/
 • Big Sioux Estate – Palm Springs
  26. ledna 2018 ● 06:00

  I světové hvězdy si čas od času potřebují oddechnout na vymazlené dovolené. Věděli jste ale, že ve spoustě dovolenkových útočišť slavných můžete strávit své volné dny i vy? Palm Springs, Las Vegas nebo Malibu – to jsou jen některé z metropolí a míst, kam se tradičně a pravidelně vypravuje elita kulturní scény. I když si pobyt v luxusních vilách může dopřát i obyčejný smrtelník bez VIP statusu, měl by počítat s tím, že jedna noc pořádně provětrá peněženku.

 • 1.

  Spanish Maison – Las Vegas


  Cena: 30 000 Kč za noc
  Spanish Maison – Las Vegas

  Rozlehlou vilu ve španělském stylu v hodnotě 5 milionů dolarů si oblíbil herec Channing Tatum, známý hlavně díky své roli striptéra ve filmu Magic Mike. V domě nechybí snad nic, co by ubytovanému nedalo pocit výjimečnosti: je tu 7 ložnic, 10 koupelen, tenisový kurt a samozřejmě bazén.

 • 2.

  Big Sioux Estate – Palm Springs


  Cena: 35 000 Kč za noc
  Big Sioux Estate – Palm Springs

  Bazén se slanou vodou, který přijde ve vyprahlé kalifornské poušti vhod, tenisový kurt zapuštěný do země, šest ložnic. Během legendárního festivalu Coachella zde pár nocí strávil i americký rapper Kendrick Lamar. Celému pozemku dominují vzrostlé palmy a spousta společenských prostor, které přímo volají po uspořádání divokého večírku, jak se na rappera sluší a patří.

 • 3.

  Malibu Dream Escape – Malibu


  Cena: 165 000 Kč za noc
  Malibu Dream Escape – Malibu

  Výhled na Pacifik z každé ze čtyř prostorných ložnic, který – pokud by Vás náhodou omrzel – můžete vyměnit za privátní kino. Tři krby nebo venkovní bar pro večerní koktejl při západu jsou zde standardem, k dokonalosti tedy chybí snad jen upravit denní limit na Vaší kartě.

 • 4.

  Gated Shawney Estate – Kansas City


  Cena: 220 000 Kč za noc
  Gated Shawney Estate – Kansas City

  Do poněkud jiných cenových výšin se dostáváme v americkém Kansasu. Dům, který si pronajal zpěvák John Legend s celou svou rodinou během posledního turné po Spojených státech, disponuje nádhernou venkovní wellness zónou, stylovým interiérem a pěti ložnicemi. Soukromí je zaručeno, navíc si s sebou můžete vzít i svého čtyřnohého miláčka.

 • 5.

  Desert Oasis – Palm Springs


  Cena: 220 000 Kč za noc
  Desert Oasis – Palm Springs

  Do Palm Springs za festivalem Coachella se ještě vrátíme – Kendrick Lamar samozřejmě nebyl jediný, kdo v pouštním městě potřeboval nocleh. Hlavu složit zde musela i Lady Gaga, která na festivalu vystoupila loni. Rezidence poskytuje prostor až pro 16 hostů, disponuje šesti ložnicemi nebo venkovním ohništěm přímo u obrovského bazénu. Pokud se chcete na letošní Coachellu vydat, počítejte ovšem se „speciální“ víkendovou cenou, která v přepočtu přesahuje jeden milion korun.

  Fotogalerie
  12 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy