Vybíráte pohovku a máte napnutý rozpočet? Nevadí! Na trhu jich naleznete spousty, za které nemusíte zaplatit víc než deset tisíc korun. Je ale dobré si promyslet, co od ní očekáváte. Někdy se totiž vyplatí si raději připlatit.

V této cenové kategorii seženete zpravidla sedačky pro dvě osoby. Větší bývají dražší, i tak se tu ale pár 3místných kousků najde. Stejně tak není problém sehnat rozkládací pohovku do 10 tisíc. Rozhodně ale nepočítejte s tím, že tato pohovka je vhodná na denní spaní! Spíše je ideální jako řešení pro návštěvy. Pokud máte malý byt a potřebujete pohovku denně rozkládat na spaní a složit na denní lenošení, rozhodně neváhejte a investujte do ní!

Máte-li děti, pak si vyberte takovou pohovku, jejíž potah je možné stáhnout a vyprat. Ušetří vám to mnoho času a nervů. S domácími mazlíčky pak zapomeňte na koženkové sedačky, které nemají sílu odolat jejich drápkům.

Jaké stylové a přitom levné kousky jsou na trhu? Prohlédněte si je ve fotogalerii:

Fotogalerie
30 fotografií

Další tipy nejen na levné pohovky, ale také na to, jak vylepšit své bydlení nebo se postarat o zahradu, naleznete v novém měsíčníku Blesk bydlení, který koupíte na novinových stáncích za pouhých 25 korun!

3215787:gallery:true:true