Kdo by nemiloval tu báječnou vůni a chuť grilovaného masa? Pochoutkám z grilu odolá skutečně jen málokdo. I proto je grilování v Česku stále populárnější. Navíc při něm můžeme trávit čas s rodinou nebo přáteli na čerstvém vzduchu. Kdo nemá k dispozici zahradu, griluje alespoň na balkóně nebo třeba v parku.

Nabídka grilů je skutečně široká. Vybere si každý. Záleží jen na tom, kolik do něj chcete investovat a kde ho budete používat. Za pár stovek pořídíte třeba malý stolní elektrický gril, na kterém si na balkóně připravíte pár plátků masa k večeři, na zahradě pak oceníte spíše velké grily na dřevěné uhlí nebo ty plynové, které mohou stát i několik desítek tisíc.

Zapomenout byste ale neměli ani na různé pomůcky, které vám přípravu masa i samotné grilování usnadní. Kromě klasického nářadí, jako jsou různé kleště, vidličky, obracečky a štětce na potírání marinádou, určitě oceníte i další vychytávky, jako je například forma na hamburgery, grilovací hrnec na popcorn, teploměry na zjištění teploty uvnitř masa, koše na grilování zeleniny a další praktické doplňky. A neobejdete se ani bez různých kartáčů a přípravků na vyčištění grilu.

Pokud vám tedy něco z toho doma chybí, podívejte se do naší velké galerie a zjistěte, kde to můžete sehnat a za kolik:

Fotogalerie
50 fotografií