Dárky z fotek jsou bezesporu velmi osobní. Různé fotoobrazy, fotoknihy a kalendáře se staly stálicí na  poli skvělých dárků. Co to ale zkusit trochu jinak a s vtipem?

Máme pro vás tipy na ty nejlepší netradiční dárky s fotkami. Pojďte se inspirovat...

Pro cestovatele

Autor: manboxeo.cz

Jste často mimo domov? Pořiďte partnerovi či partnerce svůj miniklon. Takhle vtipná "panenka" za vás zaskočí v době vaší nepřítomnosti a obdarovaného zaručeně pobaví.

 

Pro zmrzlíky

Autor: wanapix.cz

Máte v okolí někoho, kdo by se neustále balil do deky? Co nechat vyrobit teplou fleecovou deku z vašich fotek? V zimě se hodí k televizi a v létě ji můžete vzít třeba na piknik.

 

Pro tvořílky

Autor: vymalujsisam.cz

Jak potěšit kreativní duši? Rozhodně nešlápnete vedle obrazem z fotky, který si obdarovaný musí sám vymalovat. Každý tvořílek takový dárek rozhodně ocení!

 

Pro milovníky puzzle
Autor: puzzleyou.cz

Zimní večery přímo vybízí k trávení času doma v teple, proč si je nezpříjemnit skládáním puzzle? Na výběr je velká spousta typů, od snadných, až po ty které mají tisíce kousků.

 

Pro dekoratéry

Autor: laab.cz

Ten kdo miluje zdobení interiérů, jistě zaplesá u dřevěného leporela. Možností jak ho poskládání je hned několik a kvalitní materiál dodá punc luxusu. Jako bonus můžete dřevo zdobit také gravírováním a udělat tak dárek ještě osobnější!

Originální vánoční dárky za nízké ceny vybírejte také na našem Bazaru Blesk!