Za osm milionů dolarů (zhruba 168 milionů korun) byste si mohli koupit dům hvězdy z filmu Avatar Sama Worthingtona. Vila o rozloze 585 m2 disponuje pěti ložnicemi a sedmi koupelnami, vinným sklepem i tělocvičnou. V celém domě jsou dřevěné podlahy v medové barvě a čistě bílé stěny. V obývacím pokoji je krb z odhaleného cihlového zdiva. Kuchyňská linka má desku z mramoru a po celé délce stropu se táhnou přiznané trámy.

Fotogalerie
8 fotografií

Herec Zac Efron, známý z Muzikálu ze střední, je z o něco levnějšího kraje. Jeho dvoupodlažní dům v jedné z nejluxusnějších čtvrtí L.A. byl na prodej za 5,3 milionu dolarů (něco málo přes 111 milionů korun). Dům má čtyři ložnice a čtyři koupelny. V obývacím pokoji je dominantou krb s ohništěm a nechybí dechberoucí výhledy až na Tichý oceán. Terasa se táhne po celé šířce domu a pohodlně spojuje všechny pokoje ve spodním patře domu. Jedna z teras má dokonce kruhovou lázeň, která se přelévá do bazénu asi o dvanáct metrů níže.

Nejen v Americe se prodává luxus. I u nás v České republice jsou k vidění exkluzivní nemovitosti. Ta zatím nejdražší je v Praze. K penthousu patří vlastní recepce, wellness a garáž pro osm aut! Tipnete si jeho cenu?

VIDEO: Tohle jsou nejdražší byty v Česku! Co je na nich tak úžasného?

Video
délka: 03:01.56

 Videohub