Aby si na terase každý člen rodiny našel to své za každého počasí, nejlepším řešením je vhodně ji zastřešit. S variabilním posuvným zastřešení CORSO nebo zastřešením ALUKOV PERGOLA je možné otevřenou terasu otevřít nebo uzavřít a přizpůsobit ji tak náladám počasí. Níže přinášíme několik tipů, jak lze zastřešenou terasu využívat. Navíc si zastřešení teras i bazénů můžete prohlédnout a vyzkoušet na veletrhu FOR HABITAT od 21.-24.3.2019 v pražských Letňanech. Expozice firmy ALUKOV je v hale 4 na stánku 13 a nabídne Vám nejširší sortiment na trhu a navíc dostanete veletržní bonusovou cenu.

Květinová zimní zahrada

Rozmístěte na terasu květiny a přizpůsobte ji podle vaší momentální nálady. Může být otevřená a propojená se zahradou, nebo uzavřená jako zimní zahrada. Se zastřešením CORSO snadno vytvoříte květinový ráj na místě, kde trávíte svůj volný čas nejraději. Terasu plnou zeleně tak budete moci se sklenkou vína nebo oblíbenou knihou využívat po celý rok. Zelenou oázu ocení i vaši domácí mazlíčci, kteří mají v zastřešení CORSO svůj speciální privátní vchod, díky kterému mohou kdykoliv terasu opustit a zase se na ni vrátit, aniž byste jim u toho museli asistovat.

Dětský koutek

Udělejte z terasy dětský koutek, ve kterém budou vaše ratolesti trávit čas na čerstvém vzduchu. Výplně zastřešení CORSO jsou vyrobeny z bezpečnostního skla nebo pevného polykarbonátu, takže se nemusíte bát, že by se mohlo nešetrným chováním jen tak rozbít. Zábavu nepřeruší ani blížící se déšť, zastřešení lehce uzavřete a uzamknete pomocí patentovaného zamykání v úrovni pasu EASY UP, aby jednotlivé části segmentů dítě nebo silný vítr neodsunulo. Se zastřešením CORSO je hlídání dětí mnohem snazší a příjemnější.

Pracovna snů

Zpestřete si práci z domova přesunem na terasu. Zabudovaný stínící systém zastřešení terasy CORSO zamezí nežádoucím slunečním odleskům na monitoru počítače. Můžete pracovat na čerstvém vzduchu, který vám bude neustále doplňovat energii. Veškeré zázemí domova budete mít po ruce, a pokud si budete potřebovat odskočit, uzamykatelný mechanismus zastřešení vám dočasně pomůže nechat práci rozdělanou.

Romantika v zimní zahradě

Oslavte se svým partnerem životní jubileum na terase. Zatáhněte zastřešení terasy včetně zabudovaného stínění, aby vás nikdo nerušil, zapalte svíčky, pusťte romantickou hudbu a otevřete láhev dobrého vína. Běžnou terasu tak proměníte ve chvilce v útulnou „restauraci“, kterou budete mít jenom pro sebe. Stejně jednoduše se dá terasa proměnit i na soukromý kinosál nebo SPA.

Pánský klub

Každý muž si potřebuje čas od času užít chvíle pouze se svými kamarády bez ženské společnosti. Díky zastřešení CORSO si může na terasu pozvat přátele, grilovat a popíjet bez ohledu na venkovní počasí. Pokud by měla pánská společnost chuť a sílu slavit až do rána, zastřešení snadno uzavře, aby nerušila hlukem sousedy. A v případě důležitého sportovního utkání může přesunout na terasu televizi a fandit bez obav, že by ji déšť nebo silný vítr zahnal zpátky do domu.

Komplexní péče o zákazníka

Zastřešení terasy CORSO vyrábí tradiční český výrobce ALUKOV v mnoha tvarových i barevných variantách. ALUKOV zajišťuje celý dodavatelský cyklus od výroby na míru až po instalaci a na své realizace poskytuje nadstandardní poprodejní servis a až 15letou záruku na výplně. Zastřešení CORSO si můžete prohlédnout v showroomech ALUKOVu v Praze nebo v Orli u Chrudimi.