Kvalitní okna vybírejte pečlivě

Okna jsou stejně důležitou součástí domu jako střecha nebo podlaha. S jejich výběrem byste se proto neměli nijak unáhlovat  a pečlivě si jejich výrobce vybrat. Nezapomínejte, že kvalitní okna by měla ve vaší domácnosti sloužit až po několik generací. Kromě většího komfortu bydlení a menší náročnosti při jejich údržbě  vám navíc plastová okna přinesou každoročně větší úspory na vytápění. Což je při stále stoupajících cenách za energii nemalá částka.

Jak poznat spolehlivého dodavatele

Kvalitní dodavatel by vám měl nabídnout poradenství, montáž a kvalitní záruční i pozáruční servis. Určitě vám při výběru také napoví reference od samotných zákazníků nebo dlouholetá historie firmy. Pouze kvalitní výrobce vám zaručí kvalitní práci. Zajímejte se o jeho zkušenosti, postup výroby i použitý materiál. Firma Vorlíček-Plast dokonce nabízí návštěvu svého výrobního závodu ve Zlonicích u Slaného, a to přesně v termínu, kdy se bude pracovat na právě vašich oknech.

Nepodceňujte samotnou montáž i servis

I kvalitní okno může plnit správně svou funkci pouze v případě, že je správně a profesionálně namontováno. Celé okno by mělo ve stěně správně těsnit, aby nedocházelo k zatékání, profukování a následnému vzniku plísní. Společnost Vorlíček-Plast dokonce nabízí každému zákazníkovi v rámci montáže tzv. správné spojení okna s domem. Jedná se o utěsnění spáry po obvodu okenního rámu speciální páskou, která zajistí správné napojení okna na dům. Aby okna dobře sloužila, potřebují čas od času zkontrolovat a seřídit. Stejně jako třeba váš vůz. I v tomto případě je proto nejlepší je svěřit do rukou prověřeným odborníkům. Společnost Vorlíček-Plast zajišťuje pro své zákazníky plně fungující záruční a pozáruční servis. V rámci služeb servisních prací je zahrnuto seřízení, vyčištění a promazání kování, impregnace těsnění a zkouška těsnosti.

Na co si dát pozor při výběru plastových oken
Na co si dát pozor při výběru plastových oken
Autor: archiv

Pozor na „výhodné“ slevy

V dnešní době jsou slevy velice ošemetná věc a většina Čechů se stále nechá jejich nabídkami zlákat. Pozor. Ne každá sleva se opravdu vyplatí. Zejména, pokud jde o výrobky, jako jsou právě plastová okna,  která by měla vydržet několik desítek let. Prvotní investice u takových oken je sice nižší, když si ale připočtete celou řadu oprav, které vás za ta léta pravděpodobně čekají, může se i na první pohled atraktivní koupě ve finále pěkně prodražit.

Potřebujete poradit s výběrem oken pro váš domov? Firma Vorlíček-Plast nabízí individuální řešení pro každého.

Nyní společnost nabízí zákazníkům výhodné zimní ceny plastových oken a dveří. Kontaktujtovat je můžete na bezplatné telefonní lince 800 555 339, nebo odeslat požadavek prostřednictvím formuláře a domluvit si návštěvu obchodního zástupce, který vám zdarma připraví konkrétní řešení. Nenabízí žádné 60% zimní slevy, ale svým zákazníkům připraví zajímavou nabídku, která zahrnuje všechny důležité prvky nutné pro správnou výměnu oken a dveří. A protože se v zimním období okna moc neinstalují, je tato nabídka cenově zvýhodněna. Nová okna vyrobí, zdarma uskladní a na jaře dle vašeho přání v daný termín nainstalují. Akce je platná do konce března 2019.