Samozřejmě, že nebaví. Koho by to také bavilo, všechna ta dřina, a ještě k tomu nečistota všude a na všech, co přijdou s uhlím na otop do styku.

Skoncujte s tímhle středověkým způsobem vytápění jednou provždy - pořiďte si tepelné čerpadlo Daikin Altherma!

Když se rozhodnete pro vytápění své nemovitosti tepelným čerpadlem značky Daikin Altherma, získáte celou řadu bonusů, které nikde jinde nezískáte. Zajímá vás, jaké to jsou?

V první řadě špičkovou kvalitu našich výrobků, které vyrábíme v České republice za použití špičkové japonské technologie. Můžeme říct, že nabízíme našim zákazníkům japonskou kvalitu s českým srdcem.

Za další, vytápění tepelným čerpadlem je samozřejmě podstatně efektivnější a ekologičtější než kotel na pevná paliva.

Třetím bonusem je skutečnost, že vaše tepelné čerpadlo během zimního období vytápí váš dům na teplotu, kterou si sami určíte, a v letním horku na vámi požadovanou teplotu v místnosti chladí. A pozor, můžete si navolit pro každý pokoj v domě jinou teplotu, čistě podle vašeho uvážení a vašich potřeb. Chcete, aby bylo v ložnici chladněji než v obývacím pokoji? Žádný problém. Navíc je obsluha tepelného čerpadla Daikin Altherma lehká a nenáročná. Zvládne ji jak školák, tak i váš starý dědeček.

Autor: DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL

S Daikinem je vytápění vašeho domu nesmírně snadné. Vlastně už ani nemůže být jednodušší. Před příchodem zimy stačí jen tepelné čerpadlo zapnout a ono si pak samo změří venkovní teplotu, které přizpůsobí svůj výkon. Součástí jeho funkce je rovněž ohřev teplé vody, mnohem úspornější a ekologičtější než ten, který používáte dnes při vytápění kotlem na pevná paliva.

Tepelné čerpadlo také výrazně sníží díky speciálnímu tarifu vaše výdaje za odběr elektřiny. Provoz všech ostatních elektrospotřebičů ve vaší domácnosti vás s tepelným čerpadlem Daikin Altherma vyjde podstatně levněji. Naše čerpadla mají díky používání nového chladiva R32 skutečně vysokou účinnost. Budete překvapeni, za jak nízkých nákladů můžete dosáhnout příjemných interiérových teplot po celý rok.

Daikin Altherma poskytuje na všechna svá tepelná čerpadla sedmiletou záruku a samozřejmostí je i špičkový servis. To ale stále ještě není všechno! Tepelná čerpadla Daikin Altherma jsou na seznamu těch, při jejichž pořízení lze žádat tzv. kotlíkovou dotaci od Ministerstva životního prostředí. Tato dotace poskytuje možnost získat finanční příspěvek na pořízení nového kotle, a to až ve výši 85 %. Nejvyšší možná částka, kterou takto můžete získat, je 127 500 korun. A společnost Daikin jako jediná na trhu nabízí ještě něco navíc. Při koupi tepelného čerpadla Daikin Altherma získáte další dotaci ve výši patnácti tisíc korun. To už stojí za úvahu, co říkáte?

Tepelné čerpadlo Altherma záruka 7 let
Tepelné čerpadlo Altherma záruka 7 let
Autor: DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL

Věříme, že jsme vás přesvědčili o tom, že volba tepelného čerpadla Daikin Altherma je to pravé pro váš dům. Chcete-li další informace o našich špičkových výrobcích, navštivte naše internetové stránky www.daikin.cz, prohlédněte si virtuální showroom nebo kontaktujte přímo nejbližšího prodejce našich tepelných čerpadel.

Pohodlné vytápění dotekem jediného prstu s tepelným čerpadlem Daikin Altherma máte nyní na dosah ruky!

Fotogalerie
5 fotografií