Do nejužšího výběru se z amerických stránek mrskin.com dostaly tyto hvězdy stříbrného plátna.

Eva Green
Snílci (2003)

Eva Green
Autor: profimedia.cz

Film Snílci (The Dreamers) byl symbolickým zakončením trilogie italského režiséra Bernarda Bertolucciho, který je známý barevnou vizáží svých filmů (Poslední tango v Paříží, Svůdná krása). Krásná Eva Green (29), která si v Casinu Royale zahrála bondgirl, se v něm ukazuje v plné kráse a její ňadra jsou něco, co ve filmu určitě nepřehlédnete. Pařížská sourozenecká dvojice spolu s jedním Američanem v sexu zkoumá, kam až lze zajít…

Halle Berry
Swordfish: Operace Hacker (2001)

Halle Berry
Autor: profimedia.cz

John Travolta jako charismatický padouch, Hugh Jackman jako hacker, který by Travoltovi mohl pomoci, když mu svůdná Halle Berry (43) nabídne, že na oplátku mohou něco udělat oni pro něj. A kdo by odolal nahé Halle Berry?

Monica Bellucci
Malena (2000)

Monica Bellucci
Autor: profimedia.cz

V titulní roli Maleny si Monica Bellucci (45) zahrála ženu, kterou každý muž zbožňuje a každá žena nenávidí. Je rok 1941 a v zapadlé francouzské vesničce se ani přes zuřící druhou světovou válku nic neděje. To nudí nejen dospělé, ale i třináctiletého Renata. Jenže pak přijde Malena, údajná válečná vdova, která Renatovi předá mnoho životních zkušeností. A Monica tu opět dokáže, že není sexsymbolem jen tak pro nic za nic.

Salma Hayek
Frida (2002)

Salma Hayek
Autor: profimedia.cz


Titulní role Salmy Hayek (43), Frida Kahlo, byla nespoutaná mexická malířka, která měla za manžela ještě nespoutanějšího malíře Diega Riveru (Alfred Molina). A když si dáte dohromady tak bohémský život, jak si jen dovedete představit, v kombinaci s alkoholem a občas i drogami, máte tu skvělý film plný divokého sexu, erotiky a hádek.

Katie Holmes
Téměř dokonalý zločin (2000)

Katie Holmes
Autor: profimedia.cz

Nevinně vypadající Katie Holmes (31) na první pohled jako sexuální dračice nevypadá, ve filmu Téměř dokonalý zločin (The Gift) ale předvedla, že za svoji figuru se rozhodně stydět nemusí. Ve filmu si zahrála mladou bohatou nymfomanku Jessicu King, která je záhadně zavražděna. Ostatně když v komentářích k filmu narazíte na Katie Holmes, často budete číst slova: „Takřka dokonalé. Na její prsa prostě nezapomenete.“

543850:gallery:true:true