Sobota 27. dubna 2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav
Polojasno 18°C
Provoz

Praha 9
IT Application Specialist

Obor:
Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb
Provoz:
Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání:
Bakalářské
Doba zaměstnání:
od 1. prosince 2019 do neurčito
Náplň práce: • Aplikační podpora - řešení incidentů a problémů, které se vyskytnou v aplikacích banky • Administrativa s tím spojená– revize dokumentace, evidence incidentů • Spolupráce s dodavateli • Zajištění pravidelných pohotovostí Požadavky: • Min. 3 roky na podobné pozici • Pracovní zkušenost s JBoss, Tomcat, Apache • Pracovní zkušenost s unix/linux and oracle, zkušenost s windows environment je plus • Velmi dobrá znalost českého a anglického jazyka Zaměstnanecké výhody: •Working in an informal environment with emphasis on cooperation •Possibility of personal and professional development (1 – 2 external trainings per year, cooperation with global expert groups •ING standard and extra benefits for employees (free parking, showers, flexible work time for all the employees, free fruit breakfast, regular staff events and more) •Daily use of English language – cooperation with colleagues and vendors in Spain, the Netherlands, Poland, Romania
Společnost
ING Bank N.V.
IČ: 49279866
ING Bank N. V., Českomoravská 2420/15, Libeň, 190 00 Praha 9
Kontakt:
Edita Hovhannisyanová, edita.hovhannisyanova@ing.com
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Praha
Dnes
20 °
Zítra
22 °