Úterý 30. dubna 2024
Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce
Polojasno 24°C
Provoz

Pacov
Vedoucí sociálního úseku

Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)
Provoz:
Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání:
Vyšší odborné
Doba zaměstnání:
od 1. května 2024 do neurčito
Náplň práce: Organizace, řízení a koordinace sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem. Plánování a organizování vzdělávání pro zaměstnance. Podílení se na sociálním šetření u žadatelů o službu, zjišťování jejich potřeb. Zajišťování kvalitní péče a podpory klientů. Metodické vedení individuálního plánování. Koordinace komunikace s rodinami klientů a dalšími externími partnery. Zpracování statistik, rozborů a ročních zpráv o činnosti. Úzká spolupráce s vedoucími ostatních úseků. Požadavky: VŠ nebo VOŠ dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách. Znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách a standardů kvality. Praxe z prostředí pobytového typu služeb. Praxe na vedoucí pozici min. 3 roky. Znalost programu Cygnus 2 (výhodou) Zařazení do 10. platové třídy dle NV č.531/2021 Sb., dle praxe
Dům sociálních služeb Pacov, p.o., Malovcova 1080, 39501 Pacov
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Pacov
Dnes
22 °
Zítra
19 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Pacov (obec)

4 830
Plocha území
3 586  ha

ÚŘADY

Město Pacov nám. Svobody 320, Pacov, Kraj Vysočina, 39501