Pondělí 29. dubna 2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav
Polojasno 23°C
Provoz

Květná
Asistent/ka pedaqoga

Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Provoz:
Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSV s maturitou
Doba zaměstnání:
od 20. srpna 2024 do neurčito
NÁPLŇ: Jde o asistenci pedagogovi při malotřídní výuce 8 členné skupiny chlapců v rámci internátního oddělení Střediska výchovné péče Svitavska. POŽADAVKY: Předpokládáme aktivní zájem o práci s dětmi s problémy v chování a emoční oblasti, orientaci v soudobých trendech teenagerů, psychickou odolnost a dobré komunikační schopnosti. Mzda je závislá od délky praxe, která není požadována, ale je výhodou. Minimálním vzděláním je střední pedagogická škola nebo maturita v jiném oboru a k ní kurz pro asistenty pedagoga. NABÍZÍME: Po dohodě možnost zkráceného úvazku. První rok je na dobu určitou, po zapracování nabízíme smlouvu na dobu neurčitou. Výhody:8 týdnů dovolené, každoroční prémie KONTAKT: emailem, telefonicky
Místo výkonu práce
Středisko výchovné péče Svitavska - Květná 159, 159, Květná
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Květná
Dnes
21 °
Zítra
21 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Květná (obec)

401
Plocha území
904  ha

ÚŘADY

Obec Květná Květná, Pardubický kraj, 57201