Pondělí 29. dubna 2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav
Polojasno 22°C
Provoz

Krupka
Skladník/zásobovač

Obor:
Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci
Provoz:
Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Doba zaměstnání:
od 1. dubna 2024 do 31. března 2025
Mzdové rozpětí:
od 24 000 Kč/měsíc
Náplň práce: zásobování výrobních linek, obsluha retraku, práce s PC a skenerem, zástupná činnost ostatních oddělení na úseku logistiky. Požadavky na pozici: fyzická zdatnost, základní znalost práce na PC, samostatnost, zodpovědnost, zručnost, týmový přístup. Ochota pracovat ve směnném provozu (ranní/odpolení směny) Praxe v oboru velkou výhodou. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování 150 Kč /den, 25 dní dovolené, 13. mzda. Své životopisy prosím zasílejte na e-mail: katerina.bruhova@bmk-group.cz
BMK Czech Technologies s.r.o., Eduarda Proppera 694, 41742 Krupka
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Krupka
Dnes
22 °
Zítra
25 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Krupka (obec)

13 114
Plocha území
4 661  ha

Město Krupka Mariánské náměstí 32, Krupka, Ústecký kraj, 41742