Neděle 28. dubna 2024
Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert
Polojasno 22°C
Vzdělání
Obor
Pracovní poměr
Provoz

Bystřice nad Pernštejnem
*Pojišťovací poradce - Bystřice nad Pernštejnem

Obor:
Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
Počet volných míst:
1
Provoz:
Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
Pracovní poměr - plný
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSV s maturitou
Doba zaměstnání:
od 9. dubna 2024 do neurčito
Mzdové rozpětí:
od 25 000 Kč/měsíc 40 000 Kč/měsíc
Poznámka:
Náplň práce: péče o klienty, poskytování informací o aktuálním stavu pojištění, pomoc při řešení pojistných událostí, navrhování optimálních pojistných řešení Očekáváme: min. středoškolské vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, pozitivní myšlení, empatii, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, smysl pro zodpovědnou a poctivou práci Nabízíme: spolupráci na HPP, nadstandardní finanční ohodnocení, silné zázemí ve stabilní společnosti Stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 sickdays, příspěvek na životní a penzijní pojištění, slevy na produkty, cestovní pojištění zdarma První kontakt e-mailem;
Místo výkonu práce
Kooperativa, pojišťovna, a.s. - BY, Masarykovo náměstí 298, 59301 Bystřice nad Pernštejnem
Kontakt:
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Dnes
18 °
Zítra
20 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Bystřice nad Pernštejnem (obec)

Počet obyvatel s trvalým nebo dlouhodobým pobytem
8 343
Plocha území
5 306  ha
Další statistiky

ÚŘADY

Město Bystřice nad Pernštejnem Příční 405, Bystřice nad Pernštejnem, Kraj Vysočina, 59301
Další úřady
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy