Star Wars šílenství: Pořiďte si sprchu s hlavou Darth Vadera nebo „hvězdné“ lodičky

Autor: rc - 
16. 12. 2015
22:55

Ve vesmíru začíná opět válka! Ano, již sedmý díl filmové série Star Wars míří do kin. V České republice premiéra už proběhla dnes o půlnoci. Hvězdné bláznovství ovládlo naprosto celý svět. Regály obchodů po světě plní „Star Wars“ výrobky. Pořídit si můžete náplast Star Wars, řasenku Star Wars, nebo dokonce Star Wars lodičky! Podívejte se do galerie, co všechno „vesmírného“ můžete koupit svým blízkým pod stromeček!

Fanoušci Hvězdných válek se dočkali! Sedmý díl filmové série Star Wars s názvem Síla se probouzí se konečně dostal do českých kin! Toto hvězdné šílenství, na jehož promítání čeká po světě tisíce fanoušků, naprosto ovládlo planetu a nešílí z něj jen skalní příznivci, nýbrž i výrobci.

Řasenka s nápisem Star Wars, obal na hroznové víno s postavičkou Star Wars nebo sprcha s hlavou Darth Vadera? Tohle všechno si můžete domů pořídit. Podívejte se do galerie, čím dalším si z tohoto kultovního filmu můžete ozdobit byt!

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa