Válka o vesmír opět začíná! Podívejte se na místa, kde se natáčely Hvězdné války

Autor: rc - 
17. prosince 2015
21:26

Boj o galaxii opět začíná! Dnes vtrhl do českých kin film, na který netrpělivě čekal celý svět! Sedmý díl Star Wars ovládl česká kina a přilákal stovky fanoušků. Film opět diváky zanese do daleké galaxie, ale fanoušci nemusí za filmovými lokacemi cestovat až do vesmíru! Podívejte se do míst, kde se slavné dílo natáčelo prostřednictvím naší galerie!

Nekonečné duny písku Spojených arabských emirátů, sytě zelené deštné pralesy Guatemaly nebo historické budovy španělské Sevilly! Všechna tato krásná historií opředená místa v sérii Star Wars představovala lokace mimo zemskou planetu!

Již sedmý díl tohoto kultovního filmu vstoupil do českých kin ve čtvrtek pár minut po půlnoci a na jeho promítání dychtivě čekaly stovky fanoušků!

Sedmý díl, který dostal název Star Wars: Síla se probouzí, diváky přenese do daleké galaxie, ale fanoušci nemusí cestovat až do vesmíru, aby se podívali na lokace, kde se filmový děj odehrává.

Podívejte se do míst, kde vznikly slavné filmové scény! Filmaři kvůli nim obletěli celý svět.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud