Ministru vnitra Chovancovi vykradli dům. Vyšetřování probíhá v utajeném režimu | Blesk.cz

Ministru vnitra Chovancovi vykradli dům. Vyšetřování probíhá v utajeném režimu

Autor: poe, zb - 
21. 12. 2015
05:00

Dům dalšího člena Sobotkova kabinetu se ocitl v hledáčku kriminálních živlů. Podle informací Blesku se zloději tentokrát zaměřili na plzeňský příbytek ministra vnitra Milana Chovance (45, ČSSD).

K vykradení Chovancova domu mělo podle výpovědí lidí obeznámených s případem dojít v předminulém týdnu. „V jedné ulici byly vykradeny dva domy, z nichž jeden byl právě současného ministra vnitra,“ řekli Blesku s tím, že případ se i vzhledem k postavení ministra Chovance, do jehož rezortu spadá právě policie, vyšetřuje v naprosto utajeném režimu.

Oficiálně se prý k němu zatím nebude nikdo vyjadřovat. „O víkendu poskytujeme informace jen k aktuálním událostem,“ uvedla v reakci na dotaz Blesku policejní mluvčí Dagmar Jiroušková. Samotný ministr na zaslanou SMS zprávu nereagoval vůbec. Dům Chovance není jediným, který se »zalíbil« kriminálním živlům.

V minulosti chtěl devítičlenný gang vykrást dům vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše (61, ANO). Na rodinné sídlo šéfa obrany Martina Stropnického (59, ANO) zase letěly zápalné lahve.

Doporučujeme
oxygene.p ( 4. června 2016 20:42 )

Přeju mu to..

modern ( 21. prosince 2015 15:09 )

kdo tě sem povolal, abys tu moralizoval? Sice si sepsal hezký slovní průvan, doufám, že se ti ulevilo, že se cítíš líp a tak nějak "vánočněji". A prosím nezapomeň si zase po svátcích zanadávat, když jsi teď ten hodnej, ty jeden zoufálku!

modern ( 21. prosince 2015 15:04 )

Víš, já raději dám těch 40 korun fláterníkovi, se kterým si nějaká osamnělá babička občas může alespoň popovídat, než abych přispíval na důchod nějakýmu komunistovi, co akorát lezl po zádech druhejch. Chovanec je leda tak dobrej v tom nic nedělat a tvářit se při tom důležitě, hlavně v TV.

modern ( 21. prosince 2015 14:54 )

V utajeném režimu! No to je mazec! Když mě vybrala nějaká fetka byt, fízlové se ani neobtěžovali to málem prošetřovat (jó pane, to jste v tomdle měsíci už šestej), natož něco tajit (ráno to věděla i prodavačka ke který chodím pro rohlíky). Ovšem tenhle korunní princ socanů je něco extra... Zmr. Chovanec platí byt z vládních příspěvků na bydlení a drží ho jen proto, že později půjde dobře prodat...

y1xcvbnm ( 21. prosince 2015 13:20 )

pan ministr by se měl krotit v jídle protože strašně rychle zase přibírá , jen aby zase nebyl tak jako kdysi. hlavně ať mu neradí Cajthamlová, ta taky pěkně tloustne.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa