Záhadné zmizení Michala (31), který se ztratil na cestě do Prahy: Sestra přinesla dobré zprávy

Autor: shp - 
11. 9. 2018
17:40

Konec obav, útrap a strachování. Pohřešovaný Slovák Michal Beňo (31), kterého hledala rodina i s pomocí Blesk.cz, se našel. Mladý muž se nachází v Česku a je podle všeho v pořádku.

Michal měl odjet minulou středu vlakem z Brna do slovenské Kúty. Jenže zmeškal svůj spoj a namísto správné soupravy nasedl do jiné. Odjel vlakem směřujícím do Prahy. To bylo naposledy, kdy o něm jeho rodina slyšela. Poté jako by se po něm slehla zem.

Ve středu měl odjet směrem Brno–Kúty, ale zmeškal vlak a nastoupil na vlak směřující do Prahy. To máme zjištěné z kamerových záznamů ze železnice Brno,“ řekla Blesk.cz Michalova sestra Miroslava. O sourozence se bála, protože měl v poslední době zdravotní problémy.

Měl problémy se zuby, plícemi a játry,“ prohlásila sestra zmizelého. V minulosti byl Michal hospitalizován týden na psychiatrii, protože se jako právník dostal k případu, ve kterém řešil eurofondy, a bylo mu kvůli němu vyhrožováno.

Pátrání po Michalovi bylo nakonec úspěšné. Pohřešovaný mladý muž je skutečně v české metropoli a sám se v úterý přihlásil na slovenském velvyslanectví. Radostnou zprávu přinesla sama Miroslava, která si i se zbytkem rodiny pořádně oddechla.

Velké díky za článek. Bratr se dnes ráno ohlásil na velvyslanectví,“ oznámila Michalova sestra s ohromnou radostí. Pohřešovaný Slovák už dlouho bez příbuzných nebude. „Jedeme si pro něho do Prahy,“ uzavřela Miroslava.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
peotl ( 12. září 2018 09:46 )

ztratil se ve víru velkoměsta. velkých peněz, kasín, prostitutek a narkomanů. domu se mu už nechce

singhaja ( 11. září 2018 20:51 )

 ASI NĚJAKEJ RETARDOVANEJ, ŽE NETREFÍ ZPÁTKY DOMU. PROSIMVÁS, KUPTE MU MOBIL, NEBO ASPOŇ NĚJAKOU ROLNIČKU NA KRK.

ahojky ( 11. září 2018 18:27 )

Podivný příběh...podle toho článku to vypadá na nesveprávného starce s Alzheimerem a on je to mladý právník,který řešil závažné kauzy....

alumno ( 11. září 2018 18:17 )

To nechápu: podle rodiny je to právník, ale: neumí sednout do správného vlaku, nemá mobil, rodina si teď pro něj do Prahy musí dojet??? Co je to proboha za "právníka"? Pak píší, že před časem pracoval na velké kauze, kvůli které mu vyhrožovali, ale přitom je mu teprve 31, takže školu dodělal tak v 25 letech a určitě by mu krátce po škole nikdo nesvěřil větší kauzu, to se v právnickém světě (jehož jsem taky součástí) prostě nedělá. Zkrátka, celé to nedává smysl a minimálně půlka zde uváděných věcí zřejmě bude ve skutečnosti úplně jinak.

Monikay ( 11. září 2018 18:01 )

měli by se mu složit na mobil

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud