Záhadné zmizení Michala (31), který se ztratil na cestě do Prahy: Sestra přinesla dobré zprávy

Autor: shp - 
11. 9. 2018
17:40

Konec obav, útrap a strachování. Pohřešovaný Slovák Michal Beňo (31), kterého hledala rodina i s pomocí Blesk.cz, se našel. Mladý muž se nachází v Česku a je podle všeho v pořádku.

Michal měl odjet minulou středu vlakem z Brna do slovenské Kúty. Jenže zmeškal svůj spoj a namísto správné soupravy nasedl do jiné. Odjel vlakem směřujícím do Prahy. To bylo naposledy, kdy o něm jeho rodina slyšela. Poté jako by se po něm slehla zem.

Ve středu měl odjet směrem Brno–Kúty, ale zmeškal vlak a nastoupil na vlak směřující do Prahy. To máme zjištěné z kamerových záznamů ze železnice Brno,“ řekla Blesk.cz Michalova sestra Miroslava. O sourozence se bála, protože měl v poslední době zdravotní problémy.

Měl problémy se zuby, plícemi a játry,“ prohlásila sestra zmizelého. V minulosti byl Michal hospitalizován týden na psychiatrii, protože se jako právník dostal k případu, ve kterém řešil eurofondy, a bylo mu kvůli němu vyhrožováno.

Pátrání po Michalovi bylo nakonec úspěšné. Pohřešovaný mladý muž je skutečně v české metropoli a sám se v úterý přihlásil na slovenském velvyslanectví. Radostnou zprávu přinesla sama Miroslava, která si i se zbytkem rodiny pořádně oddechla.

Velké díky za článek. Bratr se dnes ráno ohlásil na velvyslanectví,“ oznámila Michalova sestra s ohromnou radostí. Pohřešovaný Slovák už dlouho bez příbuzných nebude. „Jedeme si pro něho do Prahy,“ uzavřela Miroslava.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
peotl ( 12. září 2018 09:46 )

ztratil se ve víru velkoměsta. velkých peněz, kasín, prostitutek a narkomanů. domu se mu už nechce

singhaja ( 11. září 2018 20:51 )

 ASI NĚJAKEJ RETARDOVANEJ, ŽE NETREFÍ ZPÁTKY DOMU. PROSIMVÁS, KUPTE MU MOBIL, NEBO ASPOŇ NĚJAKOU ROLNIČKU NA KRK.

ganzanie ( 11. září 2018 18:29 )

eště ,že neblábolil svoje krafance u soudu, to by tě ne-porazilo ahojky, žádný takový, nejsem jůů a hele

ahojky ( 11. září 2018 18:27 )

Podivný příběh...podle toho článku to vypadá na nesveprávného starce s Alzheimerem a on je to mladý právník,který řešil závažné kauzy....

ganzanie ( 11. září 2018 18:22 )

no to je jasný jak facka, která padla na sále a nikdo neví od koho jí obdržel" záhadné zmizení je vyřešeno" možná až na dluhy, čert aby se v tom vyznal

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud