Dvanáctiletý chlapec vezl v autě spolužáky: Pět jich zemřelo!

Ilustrační foto
Autor: ČTK ljš - 
19. 2. 2018
21:00

Dvanáctiletý mexický chlapec nezvládl řízení auta plného školáků na okraji metropole Mexika. Pět dětí ve věku 12 až 14 let při nehodě zemřelo, další tři včetně řidiče utrpěly zranění. Podle policie jel zřejmě příliš rychle, vůz pak sjel ze silnice a převrátil se.

Mladík, který kvůli věku ještě nemohl mít řidičský průkaz, se spolu se sedmi pasažéry vydal vozem značky Pontiac G3 na cestu po předměstí Tlahuac. Místní obyvatelé policii řekli, že se vůz plný dětí podle všeho bezcílně proháněl po okolí. Podle médií byly všechny děti z jedné místní školy.

Tragický konec projížďky přišel ve chvíli, kdy řidič před jednou z křižovatek auto nezvládl a narazil do stromu u silnice, načež se vůz převrátil. Zemřeli tři dívky a dva chlapci; nejmladším z nich bylo 12 let. Dva těžce zranění mladíci byli převezeni do nemocnice. Sám řidič utrpěl lehčí zranění.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Bystrozraky ( 20. února 2018 00:02 )

Tady už je taky takový bordel jako v Mexiku. Za pár let to bude ještě horší.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud