Ta dě**a byla v mojí posteli! Žárlivka zabila sokyni v lásce při honičce v autě

Autor: shp - 
27. 4. 2017
10:59

Žárlivka Melissa Pesticcio (23) pronásledovala ve waleském Cardiffu svou sokyni v lásce ve voze tak vehementně a agresivně, až ji dohnala k bouračce. Sophie Taylor (†22) při ní zemřela. Fatální honičce na čtyřech kolech předcházela plejáda nadávek, urážek a výhružek smrtí.

Melissa Pesticcio zuřila, že se její bývalý přítel Michael Wheeler (22) začal vídat se Sophií Taylor, slyšela porota v soudní síni. „Je to prašivý pes,“ nazvala ji v SMS zprávě. „Ta dě**a byla v mojí posteli,“ nadávala v další.

V jiné zprávě, kterou poslala Wheelerově sestře Lise, napsala: „Najdu ji a zabiju ji.“ Žalobce Matther Cobbe prohlásil: „Mezi ženami byla v poslední době nevraživost.“ Ta vyvrcholila automobilovou honičkou, při níž Sophie Taylor zemřela.

Pesticcio podle obžaloby pronásledovala Taylor ve svém bílém BMW, kterým pronásledovala její vůz tak agresivně, že způsobila fatální nehodu. Pesticcion všechna obvinění popírá. Soud s ní stále pokračuje a vypadá to, že půjde o drsnou právní bitvu.

Podívejte se na jednu drsnou automobilovou honičku z Prahy:

Video Policie v Praze divoce pronásledovala ujíždějícího řidiče - Policie ČR
720p 480p 360p 240p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud