Kvůli pomalé jízdě tekla krev. Řidič řidiče zmlátil vrtákem!

Autor: Pavel Schuster - 
19. 4. 2015
05:37

Agresivita na silnicích roste! Tady je další příklad. Smyslů zbavený řidič vybrzdil kvůli pomalé jízdě Jiřího H. (59) a poškodil mu auto. Místo aby s ním věc vyřešil, vytáhl železný vrták a začal muže mlátit do hlavy.

Naprostá banalita vyprovokovala řidiče v Praze k šílenému jednání. Zřejmě spěchající maniak nevydržel pomalejší jízdu Jiřího H., a tak se rozhodl ho vybrzdit. Do auta se mu ale nedostal, plný vzteku mu utrhl kliku, promáčkl dveře, nasedl do auta a ujel.

Pan Jiří se za šílencem vydal. Když mu zaklepal na okénko, byl napaden. „Útočník sáhl na sedačku po asi 40 cm dlouhém vrtáku a začal mě s ním bít,“ řekl Blesku pan Jiří. Útok byl tak zběsilý, že nezůstalo jen u škrábanců. „Zasáhl mě do hlavy, trefil do krku a poškrábané mám i ruce. Na hlavě mám deset stehů, špatně slyším na pravé ucho,“ vyjmenoval zranění pan Jiří.

A co útočník hrdina? Zbaběle utekl do auta a ujel! O zraněného se musel před příjezdem záchranky postarat řidič dodávky, který jel okolo. Pan Jiří na agresora už podal trestní oznámení a na další výsledky šetření si počká doma na neschopence.

Doporučujeme
petrmetr ( 20. dubna 2015 17:27 )

vrták šel zaklepat na okénko a dostal vrtákem magor

zaharvi ( 19. dubna 2015 19:08 )

 nejhorší u debilu je řidič dodržující předpisy.pitomci zákon je zákon.kvuli kur vám přece nebudu platit pokutu.jo,jsme v čechách,kde 50 je 70 v obci,stopka je jen obrázek před kterým nemá většina řidiču respekt.světla na přejezdech to je pro některé jen výzdoba,je toho více.

zjarda ( 19. dubna 2015 15:40 )

Jaký je rozdíl v tom, jestli mě někdo nesmyslně předjede nebo mě někdo nesmyslně nutí předjíždět? Jediný rozdíl, který v tom vidím je, že když někdo jede nesmyslně rychle, policajti ho pokutují, ale když někdo jede nesmyslně pomalu, nevšimnou si toho. A pak to dopadá, jako v tomto případě, kdy ten druhý řidič ztratil nervy. A ti pomalí jezdci si pak ještě myslí, jak jezdí bezpečně. Jo, to je bezpečné, když si za sebou tvoří kolonu aut a ostatní řidiče nutí ke zbytečným manévrům. Nemluvě už o tom, že většina těch pomalých naprosto nezvládají sledovat provoz. Na křižovatce občas někteří stojí, i když 200 m v žádném směru není jediné auto. Takové bych chtěl potkat v krizové situaci, kdy budu odkázán na jejich pohotovou reakci. Ten agresor je sice magor, ale v některých případech se to dá pochopit. Taky jsem jednou jednoho málem tahal skrz zavřené dveře, když mě skoro sundal z kola. Blb si zřejmě myslel, že když je v autě, má přednost, přesto že jel z vedlejší - a to byl během dvou týdnů třetí na té samé křižovatce... Taky nepatřím na silnici, když ztratím nervy kvůli jinému řidiči, který na té silnici opravdu nemá co dělat, když kálí na předpisy a málem mě zabije?

valdom_hayzle ( 19. dubna 2015 14:12 )

Zpětně jsem si přečetl celou diskuzi a ve všem s tebou souhlasím. Už jsem to tu taky psal včera, a je s podivem, kolik se najde vemen, co připosraně jezdí ještě pomaleji než pomalu

pjotri ( 19. dubna 2015 11:24 )

cmuk! pusinkuuuu! cmuk!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud