Zprávy o nálezu další oběti z trajektu, který ztroskotal 16. dubna, přicházejí po delší době. Zatím poslední tělo bylo z vody vytaženo 21. května. Vládní úřady v prohlášení uvedly, že tělo bylo identifikováno na základě otisků prstů.

Po zbývajících nezvěstných pátrají týmy potápěčů v potopeném plavidle. Jejich práci ale komplikují těžké předměty, které blokují přístup do ještě neprohledaných částí vraku.

Dnes objevené tělo patřilo muži jménem Čo, který cestoval se svojí rodinou na turistický ostrov Čedžu. Jeho manželka a jedenáctiletý syn byli již dříve objeveni mrtví, sedmiletého syna se ale podle jihokorejských úřadů podařilo zachránit.

Většinu obětí neštěstí tvořili středoškolští studenti, kteří rovněž mířili na ostrov Čedžu na školní výlet.