„Pan Gott se cítí mnohem lépe, ale je stále nemocný,“ řekla Blesku zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová. „Pevně ale věří, že se s manželkou Ivanou ve středu na vernisáž dostaví,“ dodala Stolzová.

Chybět na zahájení výstavy Gott My Life, která bude na lodi na Rašínově nábřeží mapovat celou zpěvákovu dráhu, to by asi Karla hodně mrzelo. Proto od čtvrtka, kdy onemocněl, dělá vše pro to, aby zánět dýchacích cest co nejdřív zahnal.

O víkendu podle informací Blesku poslal svoje tři holky – manželku Ivanu (41), dcery Charlotte (11) a Nelly (9) – na Šumavu a sám se s antibiotiky kurýroval v provizorním pronajatém bytě na pražském Proseku.

Aby toho nebylo málo, zastihla v pondělí večer Mistra zdrcující zpráva o smrti jeho blízkého přítele Oldy Havránka, který podlehl zákeřné rakovině.

V jeho vile na Bertramce, jak známo, probíhá velká rekonstrukce a pré v ní mají stavaři. Aby mu vůbec nic nechybělo, nablízku mu byla podle našeho zdroje Ivanina matka Blanka.

Pár hodin na kapačkách

Už ve středu na koncertě v Divadle Hybernia Karla zlobily dutiny. Druhý den už se zánět ale rozjel pořádně a Slavík strávil několik hodin ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí. Tam dostal nejen kapačky, které mu dýchací cesty trochu zprůchodnily, ale lékaři mu udělali i kompletní vyšetření.

Karel Gott po nedávném koncertě:

Video
délka: 00:53
1080p 720p 480p 360p 240p

Gott po koncertě mezi fanoušky: S manželkou jen zářil! Marek Pátek

Fotogalerie
51 fotografií