28. únor 2020
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Návod: Jak na to?

1. Kupte si od 14. 2. 2020 deník Blesk nebo Nedělní Blesk (pořiďte si libovolný počet výtisků a zvyšte šanci na výhru!).

2. Odtrhněte perforovaný pásek na kuponu nalepeném na titulní straně. Zkontrolujte si, zda kupon již nebyl otevřen nebo nedošlo k jeho odtržení.

Okamžitě víte, na čem jste! Jak poznáte, co jste vyhráli? V případě, že jsou v HERNÍM POLI kuponu 3 stejné symboly, gratulujeme! Pokud jste našli jednu z trojic těchto čísel, vyhráváte danou finanční částku: 50, 100, 200, 500, 1000, 5000.

Pokud v HERNÍM POLI objevíte logo jednoho z našich partnerů, okamžitě tak získáváte výhru v hodnotě, která je uvedena na kupónu.

Denně o 10 tisíc + 7x o 50 tisíc!

Každý den získá první vylosovaný částku 10 000 Kč. Druhý vylosovaný bonusový kredit BLESKmobil v hodnotě 1000 Kč. 7x v průběhu Trháku se navíc bude losovat i třetí výherce, který získá 50 tisíc Kč.

V DENNÍ HŘE, tedy během 31 dnů (končíme 15. března), hrajeme celkem o 660 000 Kč.

1. Po odtržení perforovaného pásku na kuponu, nalepeném na titulní straně, objevíte na vnitřní straně kuponu desetimístný či jedenáctimístný unikátní kód kuponu (buď číselný, nebo alfanumerický, tedy složený z písmen a číslic).

2. Zaregistrujte svůj kupon pomocí tohoto unikátního kódu pro slosování. POZOR! Je nutné kupon registrovat v tentýž den, kdy v Blesku (Nedělním Blesku) vyšel, a to nejpozději do 16:00 hod. Pokud jste tak neučinili anebo si koupili Nedělní Blesk jindy než v neděli, DENNÍ HRU už si s tímto kuponem nezahrajete! Ve slosování nezůstávají kupony z předchozích dnů, hraje se každý den jen s aktuálními kupony.

3. V DENNÍ HŘE lze registrovat všechny kupony! Tedy jak ty s okamžitou výhrou v podobě peněz, kreditu či slevy, tak i kupony nevýherní.

Formulář pro zaregistrování do denní hry:

ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy