Téma: janda

Petr Janda
Pohublý Petr Janda (84): Problémy se srdcem a bolesti
Kapela Bananazz ve složení Artur Štaidl, Petr Janda, Filip Janeček, Tomy Kryl, Josef Abraham Mikulka, Jan Česák
Iveta Bartošová by byla pyšná: Artur Štaidl má kapelu s mladým Janečkem, Jandou a Krylem
Jiří Schmitzer
Herec Jiří Schmitzer (76): Natáčení strávil v posteli! Seriál Na tělo je plný hvězd
Dalibor s manželkou Jiřinou a stejnojmennou dcerou.
Dalibor Janda: Šílené dopisy od fanynek
Olympic se skvěle bavil.
Pozdrav z nebe pro Jandův Olympic: Bombarďák u vytržení
Zahradní party Petra Jandy: Petr Janda
Pyšný Petr Janda (84): Raduje se z pátého miminka
Na Jandově večírku se objevil téměř slepý Aleš Brichta
Hvězdná party u Petra Jandy: Takřka slepý Brichta přiznal 24hodinovou péči
Zoli Sallai a Petr Kolář se pořádně odvázali.
Kolář a Sallai slavili s Jandou: Čoud a líbačka
Petr Janda slavil 84
Egyptská párty Petra Jandy: Janda jako Caesar! Hvězdy překvapil živý velbloud
Dalibor Janda se pochlubil svou zahrádkou
Hurikán Dalibor Janda odkryl soukromí a ukázal svou chloubu
Dalibor Janda (73) a jeho šokující vzpomínka z dětství: Dostal jsem pohlavek za to, že jsem chtěl být zpěvákem.
Dalibor Janda (73) a jeho šokující vzpomínka z dětství: Dostal jsem pohlavek za to, že jsem chtěl být zpěvákem
Pražané poprvé nahlédli do zrekonstruovaných kobek na Rašínově a Hořejším nábřeží.
Architekt pražské náplavky: Nejsou to jen kobky, jde o celé dílo! Město chce od jeho návrhu upustit
Pražané poprvé nahlédli do zrekonstruovaných kobek na Rašínově a Hořejším nábřeží.
Dvě kobky na pražské náplavce budou dokončeny podle původního návrhu. Obnova by tím měla být dokončena
Do nemocnice přivezli Jiřího Jandu (35, uprostřed v šedá košily) loni v červenci po pádu z kola v kritickém stavu. Dnes sedí zpět v sedle.
Těžký úraz na trailu: Profesor Jiří na pokraji smrti, po roce přišel děkovat
Jiřina Bohdalová (95): Konflikt s Jandou! Kvůli Zemanovi
Jiřina Bohdalová (95): Utajený konflikt s Jandou kvůli Zemanovi
Na oslavu Leošových padesátin hosté jen tak nezapomenou.
Zákulisí oslav Marešovy 50: Luxusní menu i divočina ve fotokoutku!
Oslavenec dostal mnoho darů...
Detaily VIP mejdanu Leoše Mareše: Dárek od Jandy hned zmizel! Kdo přišel, co přinesli a kdo bavil?
Na tajný narozeninový mejdan Leoše Mareše (50) přijeli hosté mnoha luxusními vozy.
Tajný narozeninový mejdan Leoše Mareše: Přehlídka luxusních bouráků!
Narozeniny Leoše Mareše
Leoš Mareš opět slavil 50: Mejdan až do rána a hodnotné dary!
Leoš Mareš
Leoš Mareš zase slavil padesátku: Tajný mejdan s VIP hosty!
Elegán Jiří Korn slaví 77. narozeniny.
Elegán Korn slaví 77 let! Proč navštěvuje casina a komu omylem zlomil žebra?
Skupina Olympic a Petr Kolář křtili nový singl.
Olympic a Petr Kolář křtili: Došlo i na slzy! A alkohol tekl proudem
Milan měl ruku v závěsu, kolegové ho litovali.
Koncert Olympicu před 20 tisíci fanoušků: Proč na pódiu chyběl basák!
Zatímco Jiřina Bohdalová slavila, Klausovi nabourali auto!
Oslava narozenin Jiřiny Bohdalové (95): Zatímco se slavilo, Klausovi nabourali auto!
Jiřina Bohdalová dorazila na oslavu svých 95. narozenin v doprovodu Simona Stašové.
Dárky pro oslavenkyni Bohdalovou (95): Olympic jí dal píseň, Kaiser lovečák! Co přinesli Kodet, Okamura nebo Žilková?
Rocker má smutek v rodině.
Detaily smrti tchána Petra Jandy: Neprobral se z kómatu!
Alici Jandové zemřel tatínek
Smutek v rodině Petra Jandy (83): Zemřel mu tchán!
Petr Janda proti rakovině: O té nemoci vím své...
Olympic se tajně loučil s klávesistou Valentou (†66): Janda chápe sebevraždu!
Marta Jandová bude tančit ve StarDance.
Do StarDance míří Marta Jandová: Proč dříve 3x odmítla!
Simona Postlerová (†59) se stala čestnou občankou: Ocenění převzala dcera
Simona Postlerová (†59) se stala čestnou občankou: Ocenění převzala dcera
Adela Vinczeová má na Primě talk show U Adely
Nová talk show U Adely startuje: Narozeniny, čokoláda z nočníku a vyjednávání se synem!
Janda po smrti exklávesáka Olympiku Valenty (†66): Na pohřeb nesměl, ale... Poslal vdově peníze!
Janda po smrti exklávesáka Olympiku Valenty (†66): Na pohřeb nesměl, ale... Poslal vdově peníze!
S Jiřím Valentou se nebudou moci rozloučit členové Olympicu, ani fanoušci.
Sebevražda klávesisty Jiřího Valenty (†66): Olympic má zákaz vstupu na pohřeb! Janda žádal vdovu marně…
Manažerka hvězd Marcela Garaiová
Hudební svět pláče: Zemřela manažerka hvězd!
Prokletí kapely Olympic: Osm úmrtí! Které kamarády už Janda oplakal?
Prokletí kapely Olympic: Osm úmrtí! Které kamarády už Janda oplakal?
Olympic
Petr Janda a hudební fanoušci v slzách: Tragická smrt v Olympicu!
Oslavenec dostal i dort v podobě ryby.
Zákulisí velkolepé oslavy Donutila (75): Hosté ho zasypali dary! Co mu dala Bohdalová, Ruppert nebo Vágner?
Petra Janů
Otevřená zpověď Petry Janů: Proč nenáviděla manžela!
Marta Jandová musela na sál: Okamžitá operace prsu!
Marta Jandová musela na sál: Okamžitá operace prsu!
Ples jako Brno 2026
Ples jako Brno 2026: Jágr v bílém a Partyšová se šperky za 5,5 milionu
1 2 3 4 5