Jak se staví sen je reality show FTV Prima. Základní myšlenkou je pomoci rodinám s rekonstrukcí prostor, se kterými si dlouhou dobu nevěděly rady. Na úpravu problémové části bytu má tým designerů vždy jeden pracovní týden.

Pořadem provází moderátorka a modelka Iva Kubelková. Samotnou podobu výsledných úprav má na starosti šestice designérů rozdělená do tří dvoučlenných týmů. Těmi jsou Kamila Douděrová s Františkem Kobližkou, Andrea Hylmarová a Marek Povolný, v poslední dvojici je Zuzana Schubertová a Petr Hodan.

Jak se přihlásit

Každý, kdo by se chtěl zkusit se svojí rodinou a prostorem přihlásit pro natáčení některé ze sérií může vyplnit internetový seriál. Ten stačí vyplnit pouze jednou, pokud rodina není vybrána při tvorbě aktuální série, je možné, že bude vybrána při tvorbě té příští.

Výběr probíhá nadvakrát. Před novou sérií jsou nejprve vybrané rodiny pozvány na casting. Na tom jsou následně vybráni šťastlivci, kteří se dočkají rekonstrukce svého domova.

Celé díly seriálu Jak se staví sen můžete sledovat online zde

Kdo rekonstrukce platí

Všechny rekonstrukce, které jste mohli vidět na televizních obrazovkách, nestály šťastné rodiny ani korunu. Veškeré práce i nový nábytek a dekorace hradila televize Prima.

Zajímavosti a minulé proměny najdete zde

Video
délka: 01:01.68

Jak se staví sen: Byt plný tísnivých vzpomínek nahradil domov s inovativním designem TV Prima

Přihlášku do pořadu Jak se staví sen najdete zde

Fotogalerie
89 fotografií