Kvůli dešti se na mokré vozovce u Plzně srazila dvě auta. Sanitky odvezly dva lidi do nemocnice

1080p720p360p
Autor: zb - 
10. 8. 2018
12:44

Dvě osobní auta se čelně srazila na severu Plzeňska. Sanitky z místa nehody odvezly do nemocnic v Plzni dva zraněné lidi.

Nehoda se stala v nebezpečném úseku zatáček na silnici mezi obcemi Vejprnice a Tlučná na Plzeňsku. Při čelním střetu se zranil šofér (62) z Fordu Kuga a řidička (29) VW Golfu.

Z předběžných závěrů vyšetřování zatím vyplývá, že nepřizpůsobila jízdu na mokré vozovce, vjela do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím autem,“ řekla policejní mluvčí Iveta Kořínková.

Řidiče odvezla sanitka s těžkým zraněním na urgentní příjem Fakultní nemocnice v Plzni. Nebyl v přímém ohrožení života,“ řekla Ivana Vodehnalová z krajské záchranky.

Řidička vozu VW Golf z nehody vyvázla s lehkým zraněním. Sanitka ji odvezla na chirurgickou ambulanci Fakultní nemocnice Plzeň – Bory.

Doporučujeme
blamal ( 10. srpna 2018 14:50 )

 Ten usek je nebezpecny, bez stredove cary, bez svodidel, bez odrazek, neni tam videt pres nevystrihanou travu z ojraju silnice, no prusvih. A pred asi dvema lety se tu zabila mlada holcina. Kolik bude muset byt na tomhle useku silnice mezi Vejprnicemi a Tlucnou maleru,nez se nekdo zodpovedny probudi a da ten tuhle silnici do poradku?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa