Vězněný Rath: Popravy pokračují, teď dojde i na vás

David Rath už brzy očekává premiéra.
18. 6. 2013
06:29

K aféře Nagyová a pádu premiéra Petra Nečase se z vazby vyslovil i za korupci stíhaný poslanec David Rath. Na svém blogu zhodnotil situaci pod titulkem Popravy pokračují. Co také napsal?

Napadá mě přísloví: „Kdo jinému jámu kopá…“ Petr Nečas nese svůj díl odpovědnosti na tom, že už přes rok jsem ve vězení. Skoro jako vyjádření legendárního Koziny mi dnes připadají má loňská slova vyřčená ve Sněmovně, že pokud policie nasadí odposlechy do okolí vládních politiků, tak za chvíli bude celá vláda zasedat ve vězení. Zatím tedy ne celá, ale možná její premiér.

Pokud skončila paní Nagyová ve vazbě, pak tam musí skončit i Petr Nečas. Nemá to smysl, ale trestní právo prosazené ministrem Pospíšilem je takto nastavené. Do vazby mohou poslat kohokoli a držet ho tam třeba 3 roky a více, a pak mu můžou dát až 12 let. To je novela, pro kterou Nečas a dnes uvěznění exposlanci hlasovali. Nečas se diví, že lukrativní »pozice« je úplatek. Ať si přečte svůj zákon a pochopí, že úplatek je cokoli, co represivní složky vidí jako úplatek.

A všem, kteří se dnes smějí osudu paní Nagyové, exposlanců a nejspíš i Nečase, bych rád vzkázal, ať potlačí škodolibost a uvědomí si, že zítra se mohou v kriminále ocitnout oni a budou na to koukat s otevřenou pusou, že nikomu neublížili, nikoho neohrožují, a najednou mají život v troskách. Takových případů jsou u nás stovky. Vítejte v policejním státě.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

abzk ( 19. června 2013 21:52 )

Tý vado ta francka je fakt totál debilní Se tady celou dobu bavíme o přístupu na internet a z ní vypadne, že prej nemá počítač, což každej ví že jo a nikdo to nezpochybnil Ta vykopávka snad ani neví co je počítač a co internet

franckajagrova ( 19. června 2013 12:59 )

Nemá počítač,tak asi píše z mobilu debilove !

e.44 ( 19. června 2013 09:49 )

Klídek To je jistá xnicková osoba s vyzkratovaným mozkem, co je schopná napsat jakoukoliv kravinu v ubohé víře, že mě tím urazí nebo naštve Jinak dík za potvrzení, že má k netu přístup. Měla jsem pocit, že to někde psali, ale nebyla jsem si jistá.

abzk ( 19. června 2013 02:21 )

Ty máš tak co někomu nadávat do blbů, ty prehistorická blbko Prej na papír Kdyby ten blog nepsal sám, tak by to předával na datovém nosiči. Jenže on ho sám přímo píše . Už to bylo několikrát uvedeno a kritizováno. Když víš hov/no, tak drž hubu trapko

franckajagrova ( 18. června 2013 23:03 )

Píše to za něj někdo jinej blbe ! To co on napíše na papír někdo hodí na net !

Zobrazit celou diskusi
Další videa