Neděle 7. srpna 2022
Svátek slaví Lada, zítra Soběslav
Polojasno 23°C

Putinova údajná milenka Kabajevová: Odpočívá v Turecku, kde nově vlastní dvě luxusní vily!

Autor: pma - 
3. července 2022
05:00

Úspěšná ruská gymnastka, olympionička a údajná milenka ruského prezidenta Vladimira Putina (69) Alina Kabajevová (39) si užívá luxusu v Turecku, členském státě NATO. Podle ruského opozičního zdroje kráska v zemi odpočívá v přepychových vilách, a dvě z nich dokonce vlastní. Pobyt v Turecku měl zajistit sám prezident Recep Tayyip Erdoğan!

Na světlo světa prosakují další informace ze soukromí údajné milenky ruského prezidenta Vladimira Putina Aliny KabajevovéPodle ruského opozičního zdroje by měla kráska aktuálně pobývat v Turecku, kde dokonce nově vlastní dle deníku Daily Mail dvě nemovitosti. Jedna by se měla nacházet v Istanbulu, druhá v luxusním resortu na jihu Turecka.

Z uvalených sankcí si kráska starost nedělá

Podle britského deníku nově nabyté vlastnictví Kabajevové zprostředkoval poradce prezidenta země Recepa Tayyipa Erdoğana a izraelský podnikatel Leonid Nevzlin (62). Ten je zároveň i jedním z velkých ropných baronů a je taktéž nepřítelem Vladimira Putina. Během posledního měsíce byla kráska mimo Turecko údajně viděna i v Soči a Petrohradu.

Blesk.cz již dříve napsal, že Kabajevová v minulosti pobývala ve Švýcarsku i se svými dětmi, o kterých se spekuluje, že jejich otcem by mohl být ruský prezident. Ten vztah s úspěšnou gymnastkou však nikdy nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. „Mám svůj soukromý život, do kterého nedovolím jakkoli zasahovat, musíte to respektovat,“ uvedl v minulosti. Po začátku války na Ukrajině na ženu Velká Británie, Kanada a Evropská unie uvalily sankce právě kvůli jejímu nepotvrzenému vztahu s ruským prezidentem.

Od sportu k politice

Kabajevová se kromě sportu na vrcholové úrovni věnovala i politice. Od roku 2007 byla poslankyní Dumy za prokremelskou stranu Jednotné Rusko. O sedm let později ukončila politička svou činnost a stala se předsedkyní představenstva ruského holdingu National Media Group, který vedla až do roku 2020.

20:31
Dnes

Takto vypadá vrakoviště zničených vozů v okupovaném Mariupolu. Podle tamní městské rady chtějí okupanti zničit prostředky veřejné dopravy, aby se z města nikdo nemohl evakuovat. Informovala o tom televize Nexta.

20:13
Dnes

Podle internetové stránky MarineTraffic.com, která monitoruje pohyb lodí, byla Razoni dnes odpoledne u pobřeží Turecka. Razoni veze náklad 26.527 tun kukuřice a v pondělí vyplula z největšího ukrajinského přístavu Oděsa.

19:33
Dnes

Ukrajinská prokurátorská kancelář prošetřuje 26 tisíc válečných zločinů, ke kterým mělo dojít na Ukrajině. Agentuře Reuters to řekl Jurij Bilousov, šéf oddělení válečných zločinů. 135 lidí bylo obviněno, 15 osob je vazbě.

Zobrazit celý online

Video  Ruští oligarchové: Kdo je Putinovi nejblíže?  - Videohub
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa