Sobota 10. června 2023
Svátek slaví Gita, zítra Bruno
Oblačno, bouřka 24°C

Strčte si Putina do zadku! Vtipálek začal vyrábět anální kolíky s podobou ruského prezidenta

Autor: pma - 
15. dubna 2022
21:15

Poněkud netradiční sexuální pomůcku lze sehnat na internetu. Zájemci si za zhruba 900 korun mohou zakoupit dildo vytvarované do podoby ruského prezidenta Vladimira Putina.

Na internetu je možné sehnat opravdu téměř cokoliv. Americká společnost Shapeways se specializuje na prvotřídní 3D tisky a ve své továrně zvládne vyrobit opravdu vše. Jeden z tamních modelářů se rozhodl, že dá najevo svůj názor na aktuální situaci na Ukrajině. Představil tak speciální anální kolík, na kterém je vyobrazen ruský prezident Vladimir Putin, který válku koncem února rozpoutal. Výjimečná sexuální pomůcka vyjde v přepočtu na zhruba 900 korun.

Původně měl být Putin vúdú panenka

„Chtěl jsem Putina zesměšnit, takže jsem z něj chtěl původně udělat vúdú panenku, aby si s ním lidé mohli dělat, co chtějí, v soukromí svého domova. Ale tohle je lepší způsob, udělat z něj špunt,“ popisuje produkt na webu jeho modelář Fernando Sosa. Druhým dechem ale dodává, že tento produkt je vyroben 3D pískovcovým tiskem, který má poměrně drsný povrch. Má ale v plánu anální kolík ve tvaru Vladimira Putina prodávat a to aby splňoval všechny kritéria pro tento typ „hračky“.

Dildem se stal už i Trump nebo Kim Čong-un

Nejedná se ale o první autorův politický výtvor. V minulosti už vyrobil sexuální pomůcku s bývalým americkým prezidentem Donaldem Trumpem, Georgem Bushem nebo s vládcem KLDR Kim Čong-unem.

Na produkt upozornil twitterový účet Poslední skaut a lidé se originální nápadu nemohli přestat smát. „Za 37 euro? Tak to ať si to strčí do p***le!“ smála se uživatelka Tereza. „Pokud uvnitř není svítilna, kleštičky na nehty, pytlácká udička, provázek, křída, náplast a hroznový cukr, je to docela nemístné plýtvání,“ zamýšlel se vtipně jiný komentující.

09:03
Dnes

Agentury přinesly fotografie z Oděsy. Trosky bezpilotního letounu sestřeleného ukrajinskou protileteckou obranou dopadly na výškový dům, který začal hořet. Tlaková vlna vyvolaná výbuchem poškodila několik dalších panelových domů v okolí.

08:29
Dnes

Konec dominance amerického dolaru se blíží, protože čínský jüan je na vzestupu a řada zemí vidí rizika v souvislosti s neúspěšnou snahou Západu dostat Rusko na kolena kvůli Ukrajině. V rozhovoru s agenturou Reuters to řekl šéf druhé největší ruské banky VTB Andrej Kostin, který patří mezi nejmocnější bankéře v Rusku.

Nynější krize kolem Ukrajiny podle Kostina přináší rozsáhlé změny ve světové ekonomice a podkopává globalizaci v době, kdy Čína přebírá roli největší ekonomické mocnosti na světě, píše Reuters.

7:44
Dnes

Rusko v noci zaútočilo na Oděsu íránskými drony Šáhed. Podle ukrajinské armády jich bylo všech osm sestřeleno, trosky jednoho ovšem zasáhly obytný dům a zabily tři obyvatele. Dalších 26 lidí je zraněných.

Zobrazit celý online

Video  Ukrajinu čeká mohutný útok. Fiala o válce: Je to tragédie! A Vystrčil v Kyjevě  - Bára Horáková, Lukáš Červený, reuters
Video se připravuje ...

 

Video se připravuje ...
Další videa