Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 10°C

Zastav toho ďábla! Putinova údajná dcera Luiza (18) si kvůli výhružkám smazala profil na Instagramu

Autor: pma - 
9. března 2022
05:00

Influencerský život musela kvůli ne zrovna přívětivým komentářům pověsit na hřebík. Řeč je o Luize Rozovové (18), údajné dceři ruského prezidenta Vladimira Putina. Svůj život na sítích Luiza sdílela s téměř 90 tisíci sledujícími. Teď si účet ale kvůli vlně negativních komentářů způsobených invazí Ruska na Ukrajinu nadobro smazala.

Od té doby, co ruský prezident Vladimir Putin rozhodl o vojenské invazi na Ukrajinu, byla jeho údajná dcera Luiza Rozovová (18) na sociálních sítích pod palbou nepříjemných komentářů. „Sedíš v bunkru jako krysa?“ komentovali její fotky například. „Tvůj otec je mentálně nemocný. Chce použít nukleární bomby. Zastav toho ďábla. Ty víš, co máš dělat,“ psali další. „Putinova dcero, zastav tu válku! Umírají děti a celé rodiny,“ apelovali další. Další Luizu osočovali, že je „dcerou vraha, válečného zločince, psychopata a narkomana“.

Z uklízečky miliardářkou

A tak si osmnáctiletá blondýnka raději smazala účet na Instagramu, aby měla od těchto komentářů pokoj. Přišla tak o necelých 90 tisíc sledujících. Těm v minulosti ukazovala střípky ze svého života v luxusních podnicích, z výletů po Paříži nebo se chlubila vlastní módní značkou.

Mnozí jsou stoprocentně přesvědčeni, že je Luiza Putinovou dcerou. To však není přesvědčivě potvrzené. Osmnáctiletá dívka studuje v Petrohradu a je dcerou Světlany Krivonogichové (46). Ta byla původně uklízečkou, ale později se stala miliardářkou, která je nyní spolumajitelkou jedné z největších ruských bank, a říká se o ní, že je jednou z nejbohatších žen v zemi.

Ví se o dvou dcerách

Ruský prezident Vladimir Putin nikdy nepotvrdil, že by Luiza byla jeho dcerou. Ačkoliv nikdy otcovství nepotvrdil, sama Luiza pro ruský měsíčník GQ v minulosti řekla, že je ruskému prezidentovi opravdu hodně podobná.

Putin je otcem Marije Voroncovové (36), která pracuje jako genetička, a Kateriny Tichonovové (35). Ta se kdysi dala na dráhu rock´n´rollové tanečnice, později ovšem začala pracovat jako matematička.

Video  Další noc umírali civilisté a děti! Nové sankce pro Rusko. A drsný vzkaz prezidenta  - Bára Horáková, Lukáš Červený, Reuters, instagram
Video se připravuje ...

22:13
17. 4. 2024

Vážení čtenáři, dnešní zpravodajství z války na Ukrajině končí, znovu se přihlásíme ve čtvrtek ráno. Dobrou noc.

22:00
17. 4. 2024

Ukrajinští činitelé v průběhu dopoledne postupně informovali o rostoucím počtu obětí i zraněných po ruském útoku v Černihivu. Předchozí informace hovořily o 16 zabitých a šesti desítkách zraněných. Lomako později napsal, že péči lékařů vyhledalo 78 lidí, přičemž 40 z nich muselo být hospitalizováno. Úřady zároveň uvedly, že čtvrtek bude v Černihivu dnem smutku.

21:38
17. 4. 2024

Ukrajina potřebuje protivzdušnou obranu, ukrajinské nebe si zaslouží být stejně bezpečné, jako tomu bylo nedávno v Izraeli. Účastníkům summitu Evropské unie to dnes řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, který se s nimi spojil prostřednictvím videokonference.

„Dnešní ráno začalo na Ukrajině dalším ruským teroristickým útokem. Zasáhli město Černihiv. Řízené střely byly namířeny proti civilním budovám. Poškozeno bylo mnoho domů a nemocnice, zcela zničen byl hotel. Lidé zůstali pod troskami. Celkem bylo zraněno více než 60 lidí, včetně dětí. Bohužel 17 lidí bylo zabito... a to se děje každý den,“ zahájil svou řeč před šéfy států a vlád Zelenskyj.

Zobrazit celý online

Video se připravuje ...
Další videa