Němec s hitlerovským knírkem zbil sáňkující běžence helmou s hákovým křížem. Pak hajloval

Neonacista s hitlerovským knírkem napadl uprchlíky.  (Autor: profimedia.cz - ilustrace)
Autor: shp - 
19. ledna 2016
18:51

Prchli ze své domoviny před terorismem. V zasněženém Německu chtěli v Krušných horách okusit něco, co doma nikdy nemohli – sáňkování. Jenže dva afghánské (21 a 26) uprchlíky při radostné aktivitě napadl agresivní neonacista s hitlerovským knírkem. Nejdříve slovně, poté fyzicky.

Uprchlíci sáňkovali v německém Altenbergu poblíž hranic s Českem. Jakmile je spatřil Němec s hitlerovským knírkem v maskáčové bundě, začal na ně pokřikovat rasistické urážky, informoval Bild.

To ale neonacistovi nestačilo. Na Afghánce nakonec naběhl, zbil je a po hlavách je mlátil helmou s hákovým křížem. Bil je tak silně, že jeden z uprchlíků skončil v nemocnici.

Než ale přijela na místo policie, Hitlerův milovník zahajloval a utekl. Napadení Afghánců ještě zvýšilo napětí, které kvůli migrantům v zemi panuje po masivních sexuálních útocích ze Silvestra.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud