Veselé muslimky teplické. Kuřáka Kuberu a šéfa ODS vítaly zahalené ženy

Předseda ODS Petr Fiala, senátor a primátor Jaroslav Kubera a muslimské ženy
Autor: Jan Kálal - 
17. 7. 2015
11:45

Kdo přijede do Teplic na severu Čech, vidí soužití s islámem přímo na ulici. Přesvědčil se o tom i předseda občanských demokratů Petr Fiala, který přijel na vizitu za svým stranickým kolegou – senátorem, primátorem Teplic a vášnivým kuřákem Jaroslavem Kuberou. Fiala už dal na Twitter fotku, kde jsou politici ve společnosti zahalených muslimských žen. Jedna má i burku.

„V Teplicích nám zřejmě fandí i místní muslimské návštěvnice,“ napsal na Twitter šéf ODS. A přidal k tomu „smajlík“. Město na severu, kterému dlouhodobě vládne primátor Kubera, je jednou z největších arabských enkláv v Česku.

Na zveřejněné fotografii je vidět Fiala v uvolněné náladě a se sakem přes rameno. Dále veselý a opálený Kubera. A pak ještě tmavší čtveřice žen. Jedna zvesela dělá gesto rukama, smějí se i další dvě dívky s hidžábem. U čtvrté je možné úsměv ale jen odtušit, i v pátečním letním parnu jsou jí vidět jenom oči.

Mimochodem, zatímco vláda řeší, jak kuřáky co nejvíc sešněrovat a zakázat jim, aby si zapálili v restauracích, primátor Kubera představuje protipól těchto snah. A že je u něj marné proti kouření bojovat, ví dobře i šéf ODS Fiala. Na Twitteru se už ve čtvrtek pochlubil, kolik kartónů svému stranickému kolegovi veze…

null:gallery:false:false:false

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Další videa