Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 21°C

Lidl stahuje mléko Pilos, hned tři druhy. Hrozí zažívací potíže, varuje mlékárna

Autor: kal - 
21. října 2021
17:30

Kdo jste si koupili v poslední době mléko v supermarketu Lidl, zpozorněte. Řetězec stahuje z regálů výrobky „Pilos“ Čerstvé mléko 1,5% 1 l, „Pilos“ Čestvé mléko 3,5% 1 l a „Pilos“ Bio Čerstvé mléko 1l, které pro něj vyrábí společnost Olma ze svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše (ANO). Jde o balení s datem spotřeby 26. až 30. října 2021.

„V rámci vlastní kontroly výrobce byla zjištěna mikrobiální kontaminace uvedených výrobků. Mléko vykazuje netypickou vůni a chuť. U citlivých jedinců může mléko po požití způsobit zažívací potíže. Žádáme všechny zákazníky, aby toto důležité upozornění vzali na vědomí a výše uvedené výrobky dále nekonzumovali,“ citoval Lidl sdělení od společnosti Olma.

„V případě, že jste uvedený výrobek zakoupili, můžete jej vrátit do jakékoliv prodejny Lidl. Peníze Vám samozřejmě budou vráceny i bez předložení pokladního dokladu. Alternativně je možné mléko reklamovat přímo u společnosti Olma, a.s. na e-mailu reklamace@olma.cz,“ dodala Olma.

Stahování se týká výrobků „Pilos“ Čerstvé mléko 1,5% 1 l, „Pilos“ Čestvé mléko 3,5% 1 l a „Pilos“ Bio Čerstvé mléko 1 l datum spotřeby 26. až 30. 10. 2021 balených v PET lahvi. Ostatní výrobky značky Pilos nejsou tímto opatřením dotčeny, zmínila mlékárna s omluvou zákazníkům.

krtek. ( 21. října 2021 20:38 )

jeden by řekl, že německý řetězec nebude brát eklhaft od agrofertu , evidetně peníze až na prvním místě

Stano1963 ( 21. října 2021 19:07 )

stejně špatné BIO mléko i normální mléko. Asi bylo od stejné krávy. To je jako s vejcemi od Agrofertu, když nejsou z podestýlky, tam se do toho zabalí z klecového chovu a víc se vydělá ( natočeno novináři)

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud