Útok na ČT během hokeje Česko-Švýcarsko. Někdo nechce, aby se lidi dívali

Autor: red, ČTK - 
21. 5. 2019
13:22

Diváci hokejového mistrovství světa v České televizi se potýkají s problémy, přiznaly na twitteru Kavčí hory. Vše se děje v momentě úterního utkání mezi Čechy a Švýcary, které začalo krátce po poledni. ČT spadl web a pro některé diváky nebyl přenos vůbec dostupný.

„Vinou útoků, které mají za cíl znemožnit divákům sledování webového přenosu utkání Česka proti Švýcarsku, se potýkáme s dočasným výpadkem celého webu České televize,“ uvedla Česká televize a dodala: „Omlouváme se a na zprovoznění intenzivně pracujeme.“

Online zpravodajství ze zápasu můžete sledovat na webu iSport.cz.

Internetové stránky ČT se s útoky potýkají už od rána, uvedla mluvčí Karolína Blinková. Podle ní přicházejí z Česka i zahraničí. „Jsou to útoky, které mají za cíl znemožnit primárně sledování přenosu na webu ČT Sport,“ dodala.

Kolem 13:30 byla bez problémů dostupná úvodní webová stránka ČT. S dlouhým načítáním stránek se ale potýkali uživatelé zpravodajského webu ČT24, který byl v některých případech nedostupný.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

fikusek11 ( 22. května 2019 07:56 )

Kurrrwy! Ať si to dají do pořádku. Jak mám asi v práci koukat na hokej?

zkratik ( 21. května 2019 23:47 )

…..Někdo nechce, aby se lidi dívali....

tohle může vymyslet jen vedení ČT1

Chcibytkojen ( 21. května 2019 23:25 )

Já se dívám na YouTube oficiální channel IIHF. Jsou to přímé přenosy a zůstanou jako záznam. Taky mě s tím štvou, nechápu proč co to mění na autorských právech jestli se na to diváš v Čechách nebo v Austrálii.

starymlok ( 21. května 2019 23:00 )

hhpetr, iq houpací kůň bez nohy.Prostě vypatlanej deb.il

starymlok ( 21. května 2019 22:57 )

Nahé ženy ?To musí být trotl,který masturbuje od probu­zení­.Idi­.ot,kt­erý si babu nedokáže sehnat a je jich v kažé ulici hafo,jen jsou přes den oblečené

Zobrazit celou diskusi
Další videa