V OKD po 13 hornících zemřela i svačinářka. Zkolabovala a lékař nic nezmohl

Autor: kal - 
22. 12. 2018
19:55

Bylo jen pár hodin poté, co sirény v celém Česku uctily památku 13 zesnulých horníků při důlním neštěstí na Karvinsku, a smrt v podniku OKD udeřila znovu. V lokalitě Darkov, která je v těsném sousedství Stonavy, zkolabovala žena z cateringové společnosti. Horníci ji našli v bezvědomí při návratu ze směny, lékař už jí nedokázal pomoci, uvedl web TN.cz.

Přesnou příčinu úmrtí ženy určí až pitva, ale nejspíš se jednalo o infarkt. Horníci, kteří se starají o obsluhu vozíků s uhlím, ji našli během výdeje svačin.

„V odpoledních hodinách v rámci pracovní směny v lokalitě Darkov společnosti OKD, a.s. zkolabovala zaměstnankyně dodavatelské cateringové firmy,“ řekl pro TN.cz mluvčí OKD Ivo Čelechovský a dodal: „Zasahující lékař byl po příjezdu a oživovacích pokusech nucen konstatovat její úmrtí. Vedení společnosti OKD vyjadřuje pozůstalým upřímnou soustrast.“

Video Mluvčí OKD k úmrtí horníků - Karel Janeček, Blesk

Ve čtvrtek v Dole ČSM zemřelo po výbuchu metanu 13 horníků: 12 Poláků a jeden Čech. Práce na vyzvednutí těl komplikuje vysoký žár, který v podzemí dále přetrvává. Důl ČSM je po výbuchu uzavřený.

Česko uctilo oběti neštěstí v sobotu v poledne sirénami, které se rozezněly na 140 sekund. Poláci vyhlásili na neděli státní smutek.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

kraken110 ( 23. prosince 2018 14:48 )

Představ si šuline,že ten důl komunisti postavili a Bakala z něj vytáhl jen peníze!!!!

slovan1954 ( 23. prosince 2018 04:15 )

Český národ vymírá...horníci,herečka,svačinářka-kde a kdy se to zastaví.Svatý Václave,nedej nám zahynouti!!

dajka123 ( 22. prosince 2018 21:50 )

Pokud vím 13 horníků zahynulo na dole ČSM, svačinářka na dole Darkov. Velké písmenka jsou hlavně pro neandrtálce jako si ty. 😉

dkpetr ( 22. prosince 2018 21:43 )

]=_-Najděte nahé ženy ve vašem městě zde : tress.is/zeny

cocumysvole ( 22. prosince 2018 21:41 )

zlymikes: Pane vy jste debil?

Zobrazit celou diskusi
Další videa