„Blbe, kr*téne, kluku ušatá!“ Soukup nadával lidem z ČT a vysmál se právní odvetě

Aktualizováno -
14. 12. 2018
11:15
14. 12. 2018
08:55

„Blbe, kr*téne, kluku ušatá!“ Soukup nadával lidem z ČT, televizi došla trpělivost.
Generální ředitel a univerzální moderátor TV Barrandov Jaromír Soukup se postaral o nový spor s Českou televizí. Tentokrát je v jeho jádru návštěva maďarského premiéra Viktora Orbána v Česku. Zatímco Orbán přišel do TV Barrandov jako host, ČT o rozhovor žádala marně a Soukup na ni v jednom ze svých pořadů navíc zaútočil, že si pro komentář k návštěvě maďarského premiéra vybrala špatného člověka. Vulgárně přitom napadl moderátora a dramaturga ČT Luboše Rosího, veřejnoprávní televize se proto rozhodla kontrovat trestním oznámením.

Za rozhovor s Orbánem už stihl Soukupa pochválit ve vlastním pořadu i prezident Miloš Zeman. A šéf TV Barrandov si to náležitě užívá. V neděli ve svém satirickém pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa věnoval několik minut tomu, jak se k návštěvě státníka, který je trnem v oku Evropské komisi, postavila ČT. Vytkl jí přitom, že si jako respondentku vybrala aktivistku Kateřinu Turečkovou – prý proto, aby divákům řekla takovou kritiku na Orbánovu hlavu, kterou chtěli na Kavčích horách slyšet.

„Orbán je diktátor, tyran. Volby v Maďarsku byly zmanipulovány. Všude je strach a nejistota. Normální počátek další nacistický říše. Nekecám, tohleto všechno tahleta přírodní divnožena Turečková, sluníčkářská aktivistka, v České televizi říkala,“ hromoval Soukup. Zmínil také, že Turečkové je 25 let, v Maďarsku žila rok a neumí tamní řeč. „Takže oni podle mě nejdřív zjišťovali, kdo řekne přesně to, co potřebujou, našli si paní Turečkovou, ročník 1993, a ta jim to řekla,“ dedukoval.

Soukup napadá placení koncesionářského poplatku

Generální ředitel TV Barrandov dál zmínil, že za takovou práci nechce své konkurenci platit koncesionářský poplatek. Jinak stabilní zdroj příjmů ČT, zhruba sedm miliard ročně, kvůli kterému se Soukup do veřejnoprávní televize pouštěl už opakovaně. A po slovech jako „mediální prasečina“ nebo „žumpa“ se pustil do pořadu Newsroom, který na ČT 24 pravidelně řeší mediální problémy spojené se Soukupovým podnikáním.

Barrandovského šéfa zajímalo, jestli se podle něj problematickým výběrem hosta bude zabývat právě pořad Newsroom. „Luboši Rosí, ty blbe, ty kluku jeden ušatej, tohle je pro tebe sólokapr jako kráva, kr*téne, sólokráva,“ peskoval Soukup dramaturga a moderátora. Kavčí hory v reakci na to uvedly, že podávají trestní oznámení.

„Připadá mi to legrační, ale budeme rádi dokazovat. Jsem rád, že na nás trestní oznámení podali,“ řekl Soukup pro iDNES.cz. Za obsahem pořadu si prý dál stojí.

MArnold ( 15. prosince 2018 21:17 )

Proslýchá se, že Jaromír Soukup chystá film. Bude mít - jak jinak - hlavní roli v pokračování filmu Ještě větší blbec, než jsme doufali. Jen se zatím nemůže shodnout se scenáristou, zda to má být komedie, nebo tragédie. Samozřejmě - jak jinak - je připraven hrát, ať to bude cokoli.

okluznifranta ( 15. prosince 2018 12:44 )

Barondov, to je samej míchač hovveen. Bukvice od sklepa až po půdu. Už proto tento odpad společnosti nesleduju.

prazanda1 ( 15. prosince 2018 11:16 )

satanas: Co si beres do huby Svobodnou Evropu a Hlas Ameriky. Tvé srovnání je špíni až na tvou bolsevickou špínu. Ano lidé tvé úrovně, kteří uznávají lháře, podvodníka, STBaka v čele vlády, by našli zemi zaslíbenou buď na Ukrajině či v Polsku. Tam takovou elitu v čele vlády mají. Na západ na štěstí ne.

satanas ( 15. prosince 2018 09:48 )

Barrandov je takova dnesni "Svobodna Evropa, Vola Londyn a hlas Ameriky dokupy..Nam se libi a Hawlozmerdy to dohani k silenstvi..Je treba doufat ze to bude k necemu uzitecne, popud to "Bolsevici " z CT svejma milionama neznici..

satanas ( 15. prosince 2018 09:39 )

Rekl bych ze zase tu HaWlojugend resi problemy ktere by tady nebyly kdyby tu oni nebyli,...Peinlich , peinlich co znich volebni debakl udelal..

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa