Čtvrtek 30. listopadu 2023
Svátek slaví Ondřej, zítra Iva
Zataženo, sněžení -1°C

Bitva o polštářky a fronty u pokladen: V Českých Budějovicích se otevíral nový obchod

Autor: hra - 
1. března 2017
05:25

Nervozita, přeplněné košíky zbožím a dlouhé fronty stovek zákazníků u pokladen. Tak to vypadalo po otevření Möbelixu v Českých Budějovicích.

Situace v obchodě byla v jednu chvíli taková, že musel být dokonce otevřen speciální východ. Přitom jen čtvrt hodiny před otevřením vypadalo vše v poklidu. Před vchodem stály přibližně dvě stovky zákazníků.

S letáky v ruce trpělivě čekaly na devátou. Po otevření se lidé rozprchli mezi regály a začala mela. Zatímco přicházeli noví a noví zákazníci, ostatní hledali vybrané zboží.

Ženy různého věku se nejvíc tísnily u polštářů, polštářků, povlečení a sedáků. Během pouhých osmi minut zmizely z kontejneru nejlevnější za pár desetikorun. Prodavačky nestíhaly doplňovat.

„Chtěla jsem kávový a jídelní servis, který jsem si vybrala z letáku. Ale už byl fuč. Sešlo se nás před regálem několik, zboží už podle prodavačky nebylo ani na skladě,“ vyprávěla zákaznice Věra Vrbová. Na dračku šly třeba mopy, rohožky, hliníkové schůdky a dětské koberečky.

Hans123321 ( 2. března 2017 20:59 )

 Tak tohle vas trápí??!! Polštáře a pod..?! Koukněte občas, co se děje jinde.. To Vám polštáře nepřijdou tak důležité

anyyt ( 2. března 2017 08:18 )

koukám, že je tady spousta natvrdlých lidí..včetně Tebe... Asi Ti vůbec nedochází, že tyhle důchodce zaúkoluje celý příbuzenstvo, aby jim to koupili, protože příbuzenstvo je pracující a nedostane se ráno na bitku do Lidlu. Takže ty chudáci starý se tam přetlačujou s ostatníma lidma, a ještě vystresovaný, aby nezklamali rodinu a vše jim sehnali, tak jak si přejou. Tobě může být špatně leda z vlastní blbosti, mohla ses tam procpat a vzít si co potřebuješ a ne nafrněně odejít. Tvoje mínus. Já když něco potřebuji pro dítě, tak tam prostě bohužel jdu a normálně v klidu ten hlouček lidí toleruji, protože vím, že jsou na tom stejně jak já. Asi jsi to teda tolik nutně nepotřebovala, když se namyšleně otočíš a jdeš. A pochybuju, že s tvou inteligencí pochopíš, že ty starouškové to nepotřebovali, ale nekupovali to pro sebe...

nika70 ( 1. března 2017 21:19 )

2 roky po sobě v Lidlu, když byla akce na zimní bundy. Důchodci měli ve vozíku klidně 6 kousků.Chtěla jsem taky dceři koupit bundu (jednu, víc peněz nemůžu utratit), ale když jsem ten blázinec viděla, otočila jsem se na podpatku a šla pryč. Je mi z toho špatně. Stejně to kupují jen že je to levný, ani to nepotřebují

nika70 ( 1. března 2017 20:58 )

Stará garda zvyklá stát fronty z komunismu. Asi jim to chybí.

taktone ( 1. března 2017 19:50 )

V žádném případě už nechodím do obchodu v den akce abych přišla o knoflíky u kabátu

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud